צילום: shutterstock מקרה מזעזע של תקיפה מינית בחולון. תושב העיר בן 49, שנמצא בימים אלה במעצר, נאשם בתקיפה מינית של ילדה בת 12. על פי כתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב על ידי עו"ד שרון רגב, הנאשם ביקר בבית שכניו ושם פגש ילדה כבת 12 שהייתה מיודדת עם בתם הקטנה של השכנים. לאחר אותו מפגש החלו הגבר והקטינה להיפגש לעתים קרובות, כאשר באחת הפעמים, בזמן ששהו בדירתו, ניסה החשוד לקיים עימה יחסי מין, ומשסירבה ביצע בה מעשה סדום.

במקרה אחר נאשם הגבר כי הציע לקטינה לבוא למיטתו בעת שהשניים ישבו בחדר השינה שלו, אך משסירבה לבקשתו, הרים אותה ונשא אותה למיטתו, שם בעל אותה ולאחר מכן נתן לה מאה שקל.זמן קצר לאחר מכן נעצר האיש ונחקר באזהרה בחשד לבעילת הקטינה שלא כדין. הוא שהה במעצר יומיים, ולבסוף שוחרר בערבות כספית ובתנאים מגבילים, בין היתר נאסר עליו לשבש הליכי חקירה ומשפט וליצור קשר או להיפגש עם הקטינה או חברתה שמתגוררת בסמוך אליו. הגבר עבר דירה לרחוב אחר, אך לאחר חודש וחצי בלבד שוב יצר קשר עם הנערה.

לפי כתב האישום, בזמן שהייתה במסיבת יום הולדת ביקש הגבר מהילדה לבוא לדירתו החדשה. הוא שילם עבור המונית בה הגיעה אליו ונתן לה את העודף. לאחר מכן עלו השניים לדירתו שם בעל אותה וביצע בה מעשה סדום. מחשש פן נכנסה להריון, ביקש ממנה הגבר לשוב לדירתו לאחר יומיים ונתן לה כדור פוסטינור למניעת להריון לאחר מגע מיני לא מוגן.