צילום: Shutterstock דירתם של בני זוג מחולון נפרצה בעת ששהו בחו"ל. בשובם גילו כי הגנבים העבירו את הבעלות על רכבם לאדם אחר והוציאו כ־47 אלף שקל בכרטיסי האשראי שלהם.

באמצע חודש אוקטובר הוזעקו שוטרי מרחב איילון לדירה בקומה השנייה ברחוב משה שרת בחולון וגילו כי הדירה נפרצה. באותו הזמן שהו בעלי הדירה בחו"ל ואביו של בעל הדירה התלונן בשמם. בגלל היעדרם של בני הזוג, היה קשה לחוקרים לדעת מה נלקח מהדירה. כאשר שבו ארצה נדהמו בני הזוג לגלות כי מדירתם נגנבו מסמכים, רכוש רב וכן רכבם הפרטי. מבירור שנערך עלה כי הגנבים לא בזבזו זמן, ובעוד בעליו בחו"ל העבירו הגנבים את הבעלות על הרכב לאדם אחר. האיש שהרכב הועבר על שמו טען בחקירתו כי רכש את הרכב כדין לאחר שהוצגו בפניו תעודת זהות של המוכר, ייפוי כוח מבעל הרכב למכירה ותעודת זהות מקורית של בעל הרכב. להפתעת השוטרים, הקונה אף אישר כי רכש מהמוכר רכב נוסף.תעוזתם של הגנבים הייתה כה גדולה, עד ששכנה בבניין סיפרה לשוטרים, כי אף שהבחינה בהם מתעסקים עם דלת הדירה, נוכחותה לא הטרידה אותם והם המשיכו בשלהם, ולכן היא חשבה כי הם מתקינים דלת חדשה ולא מיהרה להזעיק את המשטרה. בנוסף, בעלי הדירה גילו כי נגנבו מדירתם כרטיסי אשראי שבהם בוצעו עסקאות בסך 47 אלף שקל. חלק מהרכישות תועדו במצלמות אבטחה, ועד מהרה עצרו שוטרי מרחב איילון חשוד בן 40 מרמלה. כשבאו לעצור אותו, נמצא החשוד מתחבא מתחת למיטה בחדר השינה.
חיפוש שבוצע בדירת גרושתו גילה מסמכים רבים על שם אחרים, שאת חלקם זייף החשוד והדביק להם את תמונתו. במהלך החיפוש התגלו חמש תעודות זהות של אנשים שונים, בהם גם תעודותיהם של בעלי הדירה מחולון. מהמשטרה נמסר כי החשוד הודה במיוחס לו והוגש נגדו כתב אישום המכיל מספר אישומים, שתי עבירות זיוף, התפרצות לדירת מגורים, שלוש עבירות של התחזות לאחר, שלוש עבירות של שימוש במסמך מזויף, שלוש עבירות של גניבת רכב וניסיון גניבת רכב.

עלילותיו של החשוד לא הסתיימו, משום שכעת גרושתו , שאחיה מואשם כי היה שותף לביצוע העבירות, התלוננה נגדו במשטרה על איומים.
"מעשיו של החשוד מעידים על התחכום הרב במעשיו ועל תכנון מוקדם ובעיקר נובעת מהם נועזות, תוך פגיעה קשה ברכושם של אחרים", אמרו במשטרה והוסיפו בסיפוק כי עבודה יסודית של חוקרי מחלק פשעים הובילה לגילוי החשודים והגשת כתב אישום חמור נגדם.