במסגרת חודש המודעות למניעת סרטן השד, התכנסו שוטרות מרחב איילון לתמונה משותפת ובה הן עונדות את הסרט הוורוד שמסמל את המאבק בסרטן השד. הפעילות במרחב הגיעה אמנם מתוך רצון להעלות את המודעות למחלה אך מבחינת השוטרות, המאבק הזה הוא בראש ובראשונה אישי. חברתן לעבודה, רכזת מתנדבים מרחב איילון, רס"מ יפית היימן, חלתה במחלת סרטן השד בגיל 24 והחלימה. לאחרונה התגלה שהיא נשאית של גן המחלה והיא נאלצה לעבור פעולה מונעת של כריתת רחם ושחלות.

"כשחליתי בגיל 24, היה ברור לי שאצא מזה, מבחינתי לא הייתה אופציה אחרת" אומרת היימן. "הייתי החולה הצעירה ביותר בארץ ורופאים וסטאז'רים באו ללמוד אותי. ישבתי בקבוצות תמיכה עם נשים הרבה יותר מבוגרות ממני, ולמרות שהזדהיתי עם מרבית התחושות שלהן, כשהן התחילו לדבר על מוות אמרתי להן 'אין לי מושג על מה אתן מדברות'. הרגשתי שאין לי אפשרות אחרת חוץ מלהילחם ולהבריא".
היימן אכן החלימה והביאה לעולם שני ילדים. לפני כשנה אחותה הגדולה נפטרה מסרטן השחלות והיימן עברה שוב בדיקות גנטיות. "בגיל 24 אמרו לי שאני לא נשאית של הגן, אבל מאז הרפואה התפתחה והחלטתי להיבדק שוב, דבר שהתגלה כמציל חיים, כיוון שאני נשאית של הגן. באותו רגע לא היו לי ספקות, ידעתי שאני עוברת כריתה מונעת. אני מעדיפה לעבור את התהליך הזה ולהיות אמא לילדים שלי. אחותי הסתובבה חצי שנה עם כאבים ופחדה לומר מילה, אולי אם היא הייתה אומרת משהו, היום היא הייתה איתנו. אני קוראת לכל אישה ללכת להיבדק, גם אם לא הגעת לגיל של ממוגרפיה, אני יודעת שגם בתי וגם בני יתייצבו לבדיקות בגיל 19. אנחנו חייבים לשמור על עצמנו".