צילום: shutterstock כתב אישום הוגש נגד תושב חולון כבן 20 שהתגורר בשכירות עם אחותו הבת ה־17. האח לא אהב ככל הנראה את עצמאותה של אחותו הקטנה ותקף אותה בכמה הזדמנויות, תוך שהוא מאיים עליה, משפיל אותה ומנסה לכלוא אותה בדירתם המשותפת.

על פי כתב האישום שהוגש לבית משפט השלום בתל אביב, לפני כמה חודשים האחות העירה לאחיה על שלא הגיע למסיבת יום הולדת של מכר משותף. בתגובה, האח בעט בפניה. הצעירה הבינה שהיא בסכנה וניסתה להימלט מהדירה, אבל אחיה הטיח אותה על הספה בסלון וסטר לה. כששוב ניסתה להימלט איים שאם תעזוב את הדירה הוא ירצח אותה. כדי להדגיש את כוונותיו הוא קרע את חולצתו כמנהג האבלים והחל לקרוא תפילת קדיש עם שמה של אחותו הקטנה. בסופו של דבר היא הצליחה להימלט והלכה לישון אצל חברה.

למחרת בשעות הערב חזרה הנערה לדירה המשותפת כדי לקחת בגדים, ואחיה ניצל את ההזדמנות לתקוף אותה שוב. הוא משך בשערותיה, גרר אותה לרצפה ונעל את הדלת. כדי למנוע ממנה לקרוא לעזרה הוא לקח ממנה בכוח את הטלפון הנייד שלה ודחף אותה בכוח אל המיטה שבחדרה.

האחות התחננה ואמרה כי הגיעה רק כדי לקחת כמה בגדים, אבל אחיה איים עליה שלא תנסה לצאת מהדירה. בשלב מסוים הוא אמר לאחותו שהיא יכולה ללכת, בתנאי שתנקה את הצרכים שעשה הכלב בחדרו, ותנקה את חדרו וחדרה באקונומיקה.

כשהאחות סירבה, הנאשם שוב השליך אותה על המיטה, חנק אותה, משך בשערה ונגח במצחה תוך כדי שהוא צועק עליה: "יאללה יאללה תנקי יא שרמוטה, יא שפחה". הנערה ניסתה לפתוח את חלון חדרה ולצעוק לעזרה, אך אחיה הטיח אותה בקיר, חבט בראשה ושוב ניסה לחנוק אותה. לאחר מכן הוא הלך למטבח ושב עם סכין בידו. הוא הצמיד את הסכין לצווארה של אחותו המפוחדת כשהוא צועק עליה כי בכוונתו לרצוח אותה.באותו רגע הגיע לדירה אח נוסף של השניים וניסה למנוע פגיעה באחות. הוא הצליח להוציא את הסכין מידיו של אחיו, אבל הנאשם לא הפסיק והחל לחנוק את אחותו ולומר לה "אם לא ארצח אותך עם סכין, ארצח אותך עם הידיים שלי".

בעזרת תיווכו של האח הנוסף, הוחלט שהנערה תישן בדירתו ותהיה תחת אחריותו. למחרת נפגשו הנאשם ואחותו במקום עבודתם המשותף, ולפני שהאחות עזבה איים עליה אחיה שאם לא תהיה בבית כשישוב - הוא ירצח אותה.

הנערה הבינה שעליה להגן על עצמה ופנתה לתחנת המשטרה והגישה תלונה נגד אחיה. כשהנאשם הבין שאחותו במשטרה הוא התקשר אליה ואיים עליה, ואף התקשר לאימם ודרש ממנה שתמנע מאחותו להגיש נגדו תלונה. האם סירבה ובנה איים כי ישרוף את דירתה ואת הרכב של בן זוגה.

האם המפוחדת מיהרה לנתק את השיחה, אך זמן קצר לאחר מכן התקשר אליה בנה והשמיע לה כיצד הוא מנקב את צמיגי הג'יפ של בן זוגה. כתב האישום נגד האח כולל תקיפת סתם, כליאת שווא, שני סעיפים של איומים וחבלה במזיד.