צילום: shutterstock בן 45 מחולון, מתווך דירות במקצועו, מואשם בהטרדה מינית של נשים שביקשו שימצא להן דירה. על פי הנטען נהג האיש לחפש לקוחות באתרי אינטרנט שבהם מוצעות דירות למכירה. הוא היה מתקשר לנשים שביקשו למכור נכס ומציע את שירותיו כמתווך דירות, אך עד מהרה היה מתחיל להטריד אותן.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד ברכה פלוס שוירמן מפרקליטות מחוז תל אביב, באחד המקרים יצר המתווך קשר עם לקוחה וקיים איתה שתי פגישות בניסיון לשכנע אותה לתת לו לנהל בעבורה את העסקה. אלא שלאחר הפגישות החליטה הלקוחה שהיא אינה מעוניינת בשירותיו. כחודש לאחר שהפסיקה את ההתקשרות עימו, החלה האישה לקבל שיחות טלפון חשודות ממספר לא מוכר, ובמהלכן שמעה קולות של התנשפויות, גניחות של אישה וקולות מסרטי פורנו.

באחד המקרים אמרה המתלוננת למטריד "חלאה", והוא השיב לה "תמותי". ההטרדה נמשכה כשלושה חודשים וחצי, ובזמן הזה קיבלה האישה כ־25 שיחות מהנאשם.במקרה אחר יצר הנאשם קשר עם אישה שהעמידה את דירתה הפרטית למכירה. הוא הציע להביא לקוחות שיראו את הנכס. הנאשם אכן הביא כמה לקוחות לראות את הבית, אך גם על הלקוחה הזאת לא חס והחל להטריד אותה בטלפון. על פי כתב האישום התקשר החשוד ללקוחה כמה פעמים מהנייד האישי שלו וחסם את המספר שממנו הגיעה השיחה. בשיחות נהג ללחוש את שמה ולהציע לה הצעות מיניות. בין השאר אמר לה, "אני רוצה סקס דרך הטלפון", "אני רוצה ליהנות כשאת על הקו". כששאלה האישה המבוהלת את החשוד מהיכן השיג את מספר הטלפון שלה וכיצד הוא יודע את שמה הפרטי, הוא השיב לה, "ראיתי אותך במגדל גינדי, ואת היית הכי סקסית בעיני".

בעקבות המקרים מואשם המתווך בהטרדה באמצעות מתקן בזק ובהטרדה מינית. הוא שוחרר בערבות, ובימים אלו מתנהל ההליך המשפטי נגדו בבית המשפט השלום בתל אביב.

עו"ד בני ברקי שמייצג את הנאשם מטעם הסנגוריה הציבורית מסר: "מדובר באדם ללא רקע פלילי. הנאשם שיתף פעולה עם החוקרים ומסר את גרסתו. אנו נמצאים בשלב ראשוני של ההליך המשפט ולומדים את חומרי החקירה".