צילום המחשה: shutterstock

  

ליל אימה עבר על תושבת חולון שרק ביקשה להיפרד מבן זוגה. האחרון סירב לקבל את החלטתה, גרר אותה לחולות חולון, הכה אותה, ניסה לדרוס אותה ואף זייף נסיון פיגוע כאשר עוברי אורח ניסיו להיחלץ לעזרתה. 

בני זוג מחולון שנפרדו לאחר שנים של זוגיות, שבו לאחרונה להיות בקשר אך לאחר מספר שבועות נזכרה האישה מדוע סיימה את יחסיהם וביקשה להיפרד, אך נתקלה בסירוב שהפתיע אפילו אותה.

על פי כתב אישום שהוגש נגד בן הזוג בבית המשפט השלום בתל אביב, זמן קצר לאחר הפרידה הוא ארב לה מחוץ במקום עבודתה וכשיצאה החל לעקוב אחריה עם רכבו תוך שהוא מקלל ומאיים עליה.

בשלב מסוים ניסתה הצעירה להרגיע את הרוחות ונכנסה לרכבו במטרה לשוחח עימו ולפייסו.אבל הנאשם ניצל את ההזדמנות על מנת להסיע אותה למקום מבודד בעיר.

הוא לקח ממנה את מכשיר הטלפון שלה, הוריד אותה מהרכב בכוח, והחל לנסוע סביבה במהירות כדי למנוע ממנה להימלט מהמקום.

הצעירה הבינה שחייה בסכנה והחלה לצעוק לעזרה, ומי ששמע את זעקותיה היו שני צעירים בני מיעוטים שביקשו ללוות אותה מחוץ לחולות והרחק מבן זוגה האלים.

הצעיר, על פי כתב האישום, ניסה לנצל את מוצאם של השניים לטובתו, שלף את הנייד ודיווח כי שני מחבלים מנסים לדקור אותו. לאחר מכן החל לצלם את השלושה תוך כדי שהוא מגדף את בת זוגתו ומקליט את עצמו מספר לאביה כי היא מתרועעת עם ערבים.

כשראה כי גם מעשיו לא מרתיעים את שני הצעירים מלנסות לסייע לחברתו לשעבר הוא ניסה לדרוס אותם ברכבו ואף איים עליהם בסכין. הצעירה שחששה כי יפגע בחפים מפשע הסכימה להיכנס לרכבו, שם סתר לה בחוזקה ולאחר מכן לקח אותה לביתה.

מספר ימים לאחר מכן הוא פגש בה ברחוב, שם החל לקלל בה ולירוק עליה ובמקרים רבים נוספים איים עליה, התקשר לבני משפחתה ואיים עליהם ומירר את חייה של בת זוגתו כשהוא שולח כ-5,000 הודעות למכשיר הטלפון שלה שמכילות קללות, איומים והבטחה לגרום לה לשלם על כך שסיימה את יחסיהם ודיווחה על מעשיו למשטרה.

בגין מעשים אלו הוא מואשם בשלושה סעיפי תקיפת סתם של בת זוג, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, שלושה סעיפי איומם והחזקת סכין ושני סעיפי הטרדה.