צילום: shutterstock תושב חולון, נשוי ואב לילד, חשד שאשתו בוגדת בו ולכן שכר חוקרים פרטיים שיעקבו אחריה. להפתעתו, הגבר שאיתו אשתו ניהלה מערכת יחסים היה לא אחר ממפקדו במילואים.

כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

החשד של הבעל נהפך לממשי כאשר גילה בטלפון הנייד של אשתו התכתבויות עם גבר אחר. הוא דרש מאשתו הסברים, והיא הודתה שאכן ניהלה רומן, אך התעקשה כי מדובר ברומן קצר שהסתיים והיא אינה מעוניינת להתגרש ממנו.

האיש, שנוהג לשרת במילואים כמה פעמים בשנה, התקשה לסמוך על אשתו וחשש שהיא תנצל את היעדרותו מהבית כדי להמשיך ברומן. הוא פנה למשרד החקירות 'רום חקירות בע"מ' במטרה שיעקבו אחר אשתו ויגלו עם מי היא נפגשת, על מנת שיוכל לצאת לשירות המילואים בלב שקט.באחד הערבים, לפני שיצא למילואים, סיפרה האישה לבעלה שהיא יוצאת לאירוע מטעם העבודה. הוא עדכן את משרד החקירות, והחוקרים רונן ואנונו ודרור עדוי עקבו אחר האישה. הם גילו שהיא נפגשת עם גבר ביפו, יחד הם יצאו לשתות בפאב ולאחר מכן נסעו לצימר בסביבה, בו שהו כמה שעות.

בפגישה עם הבעל חשפו בפניו החוקרים את ממצאי החקירה ואת התצלומים, לפיהם 'הרומן הקצר' של האישה ככל הנראה נמשך. כאשר הבעל ראה את התמונות הוא הבין שדווקא בימי המילואים אין לו מה לדאוג, כי הגבר שבילה עם אשתו הוא לא אחר ממפקד הפלוגה שלו.

הבעל סיפר לואנונו ועדוי שהוא משרת ביחידה מאוד מגובשת, שעוסקת בעבודת שטח לא קרבית, ומתפקדת כמו משפחה של חברים טובים גם בימים שאינם נפגשים במילואים. אנשי היחידה, בהם גם המ"פ ואשתו, נפגשו במסיבות, ארוחות מנגל ואפילו נסעו יחד לטיולים בחו"ל, אליהם הגיעו המילואימניקים עם בנות הזוג שלהן.

כמה שבועות לאחר הפגישה עם החוקרים, חזר הבעל למשרד החקירות כדי לקבל את כל חומרי החקירה. הוא סיפר לחוקרים שהחליט לחשוף את המידע בפני חבריו ליחידה, ואלה בתגובה החרימו את המ"פ, שפנה לממונים עליו וביקש לעבור יחידה. באשר לאישה, הגבר מתקשה לשקם את אמונו בה וטרם החליט האם להתגרש ממנה.