צילום: shutterstock תושבת איזור השפלה הורשעה במסגרת עסקת טיעון, בהטרדה ובפגיעה בפרטיותו של צעיר מחולון שעבד כתקליטן.

מתלונתו של הצעיר במשטרה עולה, כי הנאשמת הייתה נוהגת להגיע לעיתים קרובות למועדון בו תקלט, וללכת אחריו לכל מקום. לטענת התקליטן, הוא ביקש ממנה מספר פעמים כי תחדל ממעשיה, אך היא סירבה והמשיכה לעקוב אחריו.

לפי הנטען, בפעמים אחרות הייתה הנאשמת נוהגת להגיע למועדון, לעמוד מול התקליטן ולצעוק שהיא אוהבת אותו.

כשהעניין הפך למטרד עבורו, הגיש הצעיר תלונה במשטרה. האישה הוזמנה לתחנה ונאמר לה לחדול ממעשיה אחרת יפתח נגדה הליך פלילי. האישה חתמה על כתב ערובה בו התחייבה לא ליצור עם התקליטן כל קשר, אך עד מהרה היא שבה לסורה וחזרה להטריד את התקליטן במועדון בו עבד.הצעיר מיהר שוב למשטרה וחידש את תלונתו, והאישה זומנה לחקירה שבסיומה הוגש נגדה כתב אישום בגין הטרדה ופגיעה בפרטיות והפרת הוראה חוקית.

בבית המשפט טענה המדינה כי "הנאשמת התקשתה להשלים עם העובדה כי המתלונן דוחה את חיזוריה... והיא ממשיכה להטרידו שוב ושוב ולפגוע בפרטיותו".

במהלך המשפט הגיעו הצדדים להסדר טיעון בו לקחה הנאשמת אחריות על מעשיה והודתה בעובדות, תוך שבא כוחה מציין כי מדובר באישה שנסיבות חייה מורכבות ולא קלות, ולכן יש להתחשב בה בעת מתן גזר הדין. השופטת שרית זמיר, הסכימה לקבל את עסקת הטיעון לנוכח עברה הנקי ומצבה האישי של האישה, וגזרה עליה שישה חודשי מאסר על תנאי למשך שלוש שנים, בנוסף לחתימה על כתב ערבות על סך 5,000 שקל, בו היא מתחייבת לחדול ממעשיה, ולא, תיאסר למשך חודשיים.

כמו כן, חל עליה איסור מוחלט להגיע למועדון בו עובד המתלונן וכן ליצור עימו או עם מי מבני משפחתו קשר כל שהוא.