המחשה: ShutterStock תושב איזור חולון שנאשם ב־29 אישומים של אינוס במרמה, ביצוע מעשים מגונים וחדירה לפרטיות נעצר עד תום ההליכים נגדו.

ביקשה להקל בעונשו של אביה שהתעלל בה
כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

מכתב האישום שהוגש כנגד האיש בבית המשפט המחוזי מרכז עולה, כי בין השנים 2014-2004 הפעיל הנאשם קליניקה פרטית ל'רפואה משלימה' באחת מערי השפלה, תוך שהוא מפרסם בעיתונות את פעילותו. בעקבות הפרסום החלו נשים רבות מהאיזור לפקוד את הקליניקה, וביקשו שיסייע להן לפתור בעיות גופניות ונפשיות שונות באמצעות דרכי הטיפול האלטרנטיביות.

לפי כתב האישום, נהג האיש לקבל את פני המטופלות כשהוא לבוש במדים לבנים שהעניקו לו מראה של איש רפואה. לאחר שהמטופלות, שחלקן היו קטינות, שטחו בפניו את בעיותיהן, הוא היה מבקש מהן להתפשט, תוך כדי שהסביר כי הדבר נחוץ לצורך הטיפול אותו הוא עומד להעניק להן. מה שלא ידעו הנשים העירומות, הוא שהחדר בו שהו לצורך ה"טיפול", מרושת כולו במצלמות נסתרות שצילמו אותן מכל זווית אפשרית, ואף הקליטו את השיחות בין המטפל לבינן, שיחות שחלקן היו בעלות אופי מיני בוטה.בנוסף נאשם האיש, כי בעת הטיפול ביצע במטופלות מעשים מגונים שכללו, בין השאר, החדרת אצבעות וחפצים לאבריהן המוצנעים. כשנשאל על ידן לפשר מעשיו ענה, כי הדבר "נחוץ לצורך הטיפול הרפואי".

לפי כתב האישום, המטפל אף הצליח בדרכי עורמה לשכנע חלק מהנשים לקיים עימו יחסי מין מלאים.

בשלב מסוים התגנב החשד ללבן של מספר מטופלות, לפיו מדובר בנוכל. הן מיהרו להתלונן במשטרה, ובתום חקירה הוגש נגדו כתב האישום החמור, כשהוא מלווה בבקשת מעצר עד תום ההליכים.

הנאשם ערער על ההחלטה ודרש לשחרר אותו למעצר בית. לטענתו, הדברים המוצגים בכתב האישום אינם מדויקים וכי "יחסי המין נעשו בהסכמתן המלאה של המטופלות, כמענה לבעיותיהן הרפואיות". לטענתו, מטופלות רבות הביעו את שביעות רצונן מטיפולו בהן בדרך זו. לעניין החדרת החפצים לגופן של המתלוננות טען כי "בחלק משיטות הטיפול, נהוג להחדיר איברים וחפצים למקומות אינטימיים". בנוגע להקלטות טען הנאשם, כי ביצע אותן לצורך הגנה מפני תביעות עתידיות.

הנאשם טען בנוסף כי הוא סובל מבעיות בריאותיות ונפשיות רבות וכי יש לשחררו למעצר בית מלא, ולא להשאירו בבית הסוהר עד לתום ההליכים.
בית המשפט דחה את הערעור וקבע כי מדובר באישומים חמורים ביותר "שבוצעו באופן שיטתי ומניפולטיבי, וכי מדובר באדם המתקשה לשלוט בדחפיו המיניים ושקשה לתת בו אמון".