המחשה: שאטרסטוק

    

תלונה במשטרה הוגשה נגד נטורופת על ידי צעירה, תושבת חולון. לטענתה, הוא ביצע בה עבירות מין במהלך הטיפול, וכעת, כשהוא נתון במעצר בית, היא מבקשת מבית המשפט להוציא נגדו צו הרחקה.

לדברי הצעירה, היא נסעה לפני כחודש לטיפול אצל נטורופת לאחר שסבלה מנפיחות בצוואר. במהלך הטיפול, כך היא טוענת, ביקש ממנה המטפל לשכב על הבטן ולאחר מכן פתח את החזייה שלה ועיסה את גבה.

בשלב זה הצעירה עוד לא חשדה שמשהו אינו כשר, ואף הגיעה אליו שבוע לאחר מכן לטיפול נוסף. לדבריה, במהלך הטיפול הוא החל לדקור אותה בעזרת מחטים ולאחר שסיים את חלק הדיקור הסיני היא נתבקשה להוריד את שמלתה ולשכב על בטנה.

לטענת הצעירה, כעבור מספר דקות, היא התבקשה להסתובב והמטפל הסיר ממנה את החזיה. בשלב הבא הוא החל לעסות אותה במספר מקומות בגופה ואף ללחוש לה באוזנה שהוא אוהב אותה. הצעירה שקיוותה בשלב זה שיפסיק, הופתעה לגלות כי הוא ממשיך בשלו.

לדברי הצעירה, הגבר המשיך לומר כי הוא שם לב שהיא סובלת מגמגום ושהוא יכול לטפל בבעיה, ומיד הצמיד את שפתיו לשפתיה, חיבק אותה בחוזקה והחל לגנוח באוזנה.

הצעירה, שכבר היה לה ברור כי המטפל חרג מגבולות הטיפול, נחלצה מאחיזתו ויצאה מהחדר. לאחר האירוע שלח אליה המטפל הודעות וניסה לשכנע אותה שהכל בסדר והוא לא התכוון לעשות משהו רע, אך כל זה לא מנע ממנה להגיש נגדו תלונה במשטרה. 

בשבוע שעבר הגישה הצעירה בקשה לבית המשפט השלום בראשון לציון להוציא נגדו צו הרחקה, מחשש שיפגע בה או ינסה ליצור עימה קשר בתום תקופת מעצר הבית שנגזרה עליו (14 יום). הבקשה נבחנת בימים אלה.