צילום: עיריית חולון שתי מערכות הגשמים המשמעותיות בחורף הזה גרמו להצפות ולקריסת כבישים בחולון. לקראת הסערה הצפויה להתחיל במהלך היום (שלישי), נערכה עיריית חולון בתקווה שהמראות לא יחזרו על עצמם.

כל העידכונים על הסערה ב-mynet

בישיבת היערכות שהתקיימה במינהל התשתיות כבר בתחילת השבוע בהשתתפות כל הגורמים הרלוונטיים, נסקרו הפעולות המתבצעות במטרה למזער תקלות. בין השאר בוצע ניקוי חוזר של קולטנים ברחבי העיר. כמו כן חודדו הנהלים והתפקידים של כל אחד מהגורמים בעת תקלות ומפגעים, אשר עלולים להיגרם בעת הסופה, כתוצאה מרוחות עזות ומכמויות גשמים גדולות שיירדו בזמן קצר.התושבים התבקשו שלא להוציא לרחובות בימים הקרובים גזם ופסולת כגון: קרטונים וגרוטאות וזאת על מנת להימנע ככל הניתן מהעמסת פסולת על קולטני ניקוז המים, מה שעלול לגרום להצפות, בעיקר במצבים בהם כמות קיצונית של גשם יורדת בזמן נתון. כמו כן התבקשו התושבים לבדוק ולחזק חפצים וציוד הנמצאים על גגות ומרפסות, כדי להפחית סיכון להתנתקות ופגיעה בנפש כתוצאה מרוחות עזות.

צוותי עובדי העירייה תוגברו וערוכים לטפל בבעיות, אם ייווצרו, עקב תנאי מזג האוויר הקיצוניים, ובעירייה מזכירים כי בכל תקלה או מפגע ניתן לפנות למוקד העירוני 106.