לאחר שנות נישואים רבות של זוג מאיזור חולון, שבמהלכן לא הצליח להביא ילדים לעולם, ביקש הבעל לסיים את הקשר עם אשתו ולאפשר לו לפתוח פרק חדש בחייו. לפני כשנתיים עבר הבעל למעשים ועזב את הבית, ובמקביל הגיש תביעה לבית הדין הרבני בטענה שאשתו, לא רק שאינה מסוגלת ללדת, אלא גם סירבה לקיים עימו יחסי מין במשך שנות נישואיהם ונוהגת כלפיו באלימות.

תבע פיצוי מגרושתו בטענה כי אינו אבי בנם
כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

האישה זעמה על החלטת בעלה לסיים את חיי הנישואים וסירבה לשתף פעולה עם בית הדין הרבני. היא לא הופיעה לדיונים אליהם הוזמנה, עד שלבסוף הוצא נגדה צו מעצר והיא הובאה בכוח, על ידי המשטרה, לבית הדין. אלא שכאן ציפתה לדיינים הפתעה והאישה סירבה להתייחס אליהם, התעלמה משאלות שהופנו אליה, כשרק איום במאסר גרם לה לבסוף להגיב לטענות בעלה כפי שפירט בבקשת הגירושים.

לדברי האישה, לא היו דברים מעולם וכל טענותיו כלפיה בשקר יסודם. כמו כן, התעקשה האישה כי לא בה טמונה הבעיה שהקשתה עליה להרות אלא בבעלה. האישה אף ציינה כי אם בעלה רוצה להתגרש ממנה היא מוכנה לתת לו גט בתמורה לפיצוי בסך מיליארד שקל בגין "הסבל שגרם" לטענתה, "על אף שאין שום סכום שבעולם שיוכל לפצות על שלילת האמהות", לדבריה.במהלך הדיונים מינו עבורה בני משפחתה של האישה עורך דין, שטען לאי שפיות ושלכן אין כלל מקום להליך משפטי בעניינה. האישה סירבה לקבל את ייצוג עורך הדין והדיונים נמשכו כשכל צד עומד על שלו. לבסוף החליטו דייני בית הדין לחייב את האישה לקבל גט מידי בעלה, אך היא נותרה מבוצרת בסירובה. גם כאשר נשלחה למאסר עדיין לא נשברה האישה.

לאחרונה הגיש הבעל המיואש בקשה לבית הדין להתיר לו לשאת אישה שנייה. בית הדין שהתכנס לדון בעניינו, הסיק בסופו של ההליך כי "האישה מחפשת רק להרע לבעלה ומוכנה לסבול ולהתענות רק כדי לצערו, וכי התנהגותה נובעת מנקמה".

בית הדין קבע כי האישה מודעת למעשיה ושגם אם הייתה מתקבלת טענת אי השפיות, אין הדבר מונע מלהתיר לו לשאת אישה שנייה. לנוכח קביעה זו התיר בית הדין לבעל לשאת אישה נוספת וזאת בכפוף לתשלום דמי הכתובה לאשתו הראשונה.