צעיר מאיזור חולון שהועסק כמטעין מזוודות במטוסים, עבר חוויה לא פשוטה במהלך עבודתו. הוא ננעל ונשכח בתא מטען בבטנו של מטוס שעמד להמריא, כשהוא לכוד בתא בלי יכולת לצאת. הוא תבע את רשות שדות התעופה ואת החברה לה שייך המטוס, וזכה לאחרונה בפיצוי של יותר מ־660 אלף שקל.

חסיד ברסלב זייף דרכון כדי להגיע לאומן
כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

מה רבה הייתה הפתעתם של נוסעי המטוס שהתרווחו במושביהם כשהם ממתינים להמראתו, ולפתע שמעו חבטות עזות מבטן המטוס. לאחר שהחבטות הלכו וגברו, הנוסעים הסבו את תשומת לבם של אנשי הצוות לקולות המשונים שעולים מכיוון תא המטען.

אנשי הצוות עיכבו את המראת המטוס ומיהרו לפתוח את תא המטען. להפתעתם, צץ מתוכו מבוהל ומפוחד מטעין המזוודות, שלא ידע את נפשו מרוב התרגשות.
מטעין המזוודות הגיש תביעה על סך מיליוני שקלים נגד חברת התעופה לה שייך המטוס שבבטנו נלכד, ונגד רשות שדות התעופה שמטעמה הועסק. הוא טען בתביעתו כי בזמן שהיה בבטן המטוס והיה עסוק בהטענת מזוודות, נסגרה לפתע דלת תא המטען מסיבה לא ידועה, והוא נותר לכוד בתא המטען בלי יכולת לצאת.התובע הוסיף כי מניסיונו ידע שאם המטוס ימריא כשהוא לכוד בתוך תא המטען, הטמפרטורות יצנחו בצורה דרמטית ומשמעותית וחייו יהיו נתונים בסכנה מיידית וממשית. הדבר גרם לו לחרדות עמוקות ולפחדים שבגינם נזקק לטיפולים נפשיים ממושכים.

בתיווך בית המשפט הגיעו הצדדים להסכם פשרה שבמסגרתו רשות שדות התעופה וחברת התעופה ישלמו לתובע 660 אלף שקל פיצויים בגין 'החוויה' שעבר.