ועד הרופאים בבית חולים 'וולפסון' בחולון הורה לרופאים לנתק מגע עם ההנהלה, עד שיסופקו להם מקומות חנייה מוסדרים. הקרע בין הוועד להנהלה נוצר בעקבות מצוקת חנייה קשה, אשר ממנה סובלים הרופאים בשנים האחרונות.

תביעה: המתין שעות לטיפול ולקה באירוע מוחי
כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

לטענת ועד הרופאים, יש מספר מקומות חנייה למנהלי מחלקות ולאחיות בכירות, אולם רופאים, אחיות ועובדי משק ומנהלה נאלצים מדי בוקר להתרוצץ זמן רב עד למציאת חנייה ליד בית החולים. המצוקה גרמה לעובדים אחרים ב'וולפסון' להשתלט על חניות במקום, באמצעות הצבת שילוט פיראטי למקומות שמורים. לאור זאת, הרופאים פנו להנהלה בבקשה להסיר את השילוט הפיראטי ולהסדיר מקומות חנייה לכלל העובדים, אך לטענתם הם לא זכו למענה.

לטענת יו"ר ועד הרופאים ב'וולפסון' פרופ' אוסקר סדן, מנהל בית החולים ד"ר יצחק ברלוביץ' הודיע על היענותו לדרישה ואף חזר על כך בחצי השנה החולפת, אלא שעד היום השילוט הפיראטי טרם הוסר. פרופ' סדן מספר כי באחת משיחותיו עם ההנהלה על בעיית החנייה במתחם בית החולים, נאמר לו כי "ההליכה טובה לבריאות".

לפני כשבועיים שלח פרופ' סדן מכתב לרופאי בית החולים, בו כתב: "פנינו למשרד מנהל בית החולים לקביעת פגישה לקבלת הסבר לגבי המתרחש, ונענינו שהוא עסוק. לנוכח הנתק שנוצר בין הוועד וההנהלה, אנחנו מבקשים להרחיבו לכלל ציבור הרופאים ולבקשכם לנתק כל מגע עם ההנהלה".
לדברי פרופ' סדן, לאחר שיצא המכתב, נקרא הוועד להיפגש עם ההנהלה. "ברלוביץ' טען בפגישה שלא מדובר בחניות פיראטיות אלא רובן באישור ההנהלה, והנושא יטופל עד אוקטובר הקרוב", אומר סדן.

מנהל בית החולים, ד"ר יצחק ברלוביץ': "הקשר שלנו עם הרופאים הוא מצוין והם משתפים איתנו פעולה. אני לא יודע על שום נתק. בקרוב אנו אמורים לצאת במכרז להסדרת החנייה באמצעות חברת משנה ובהתאם לחוזה שייקבע איתה, נדע מתי ההסדרה תתבצע. ישנם עובדים נוספים ב'וולפסון' מלבד הרופאים, ובמסגרת ההסדרה ייעשה מאמץ להתאים חניות גם להם".