צעיר תושב איזור חולון הורשע בביצוע שורה של מעשים מגונים בנערה בת 14 - אחותה של בת הזוג שלו.

השכנים התלוננו: נערים מנצלים מינית בת 13
כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

הצעיר החל לצאת עם צעירה מקומית, אך עד מהרה שם את עיניו דווקא על אחותה בת ה־14. לפי כתב האישום שהוגש נגדו, ניצל הצעיר את נוכחותו בקרבתה כדי לבצע בה מעשים מגונים במספר הזדמנויות שונות, ללא ידיעת חברתו.

במקרה אחד ניצל הצעיר את היעדרותה של בת זוגו ובעת ששהה ביחידות עם הצעירה בביתם החל לשלוח את ידיו ולמשש את החזה שלה, וזאת למרות שדרשה ממנו להפסיק. לבסוף הצליחה הנערה להשתחרר מאחיזתו ונמלטה.בזאת לא הסתיימו מעלליו. עוד באותו הערב, כששהו שלושתם בביתה של בת הזוג, המתין הצעיר עד שחברתו ואחותה יירדמו, אז השחיל עצמו בין שתיהן והחל להפשיט את הנערה, תוך שהוא אוחז בחוזקה בישבנה וממשש אותה. הנערה הקיצה בבהלה משנתה והחלה לצעוק ולשמע זעקותיה התעוררה גם אחותה, שזעמה על הפגיעה באחותה הצעירה ודרשה מבן זוגה לעזוב מיד את הבית.

האחות הגדולה מיהרה עם הנערה אל תחנת המשטרה המקומית, שם גוללה בפני החוקרים את כל מעשיו של החבר. הצעיר נעצר אך בחקירתו הכחיש את המיוחס לו וטען כי הקטינה משקרת ובודה את כל הסיפור מלבה, טענה שחזר עליה גם במהלך משפטו.

בית המשפט דחה את דבריו וקבע כי "בדבריו אין כל שמץ של אמון", לעומת דברי הקטינה, אותם מצא בית המשפט "אמינים, כנים, אותנטיים, שהאמת ניכרת על פניהם".

על הנאשם נגזרו 30 חודשי מאסר בפועל, עשרה חודשי מאסר על תנאי וכן נפסק כי הוא יפצה את המתלוננת ב־20 אלף שקל. הצעיר הגיש מיד ערעור לבית המשפט המחוזי על גזר הדין, אך נדחה.