במרחב איילון של המשטרה חוקרים בימים אלה חשד לפרשה מזעזעת של תקיפה מינית בבן שלוש, זאת בידי גנן המטפל בצמחיית גן הילדים באיזור חולון שבו לומד הילד.

ילדי גנים פרטיים הועברו למבנים עירוניים
כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

החשש הראשוני לכך שהילד נפגע מינית, התעורר בקרב אמו אשר שמה לב להתנהגות מוזרה של בנה הקטן. ככל שדובבה אותו התגנב לליבה החשש כי בנה נפל קורבן להתעללות מינית כל שהיא מצד הגנן המטפל בגינת הגן בו הוא שוהה בבקרים. לאחר שחשה כי בנה דובר אמת החליטה האם לגשת למשטרה והגישה תלונה.

במשטרה התייחסו ברצינות לתלונתה, וחוקרת הילדים שהובאה במהירות החלה לדובב את הילד ואיששה את החשד לכך שהילד נפל קורבן להתעללות מינית מצד הגנן. על פי החשד, משהבחין בילד בחצר המשחקים נהג הגנן לפתות את הילד להתלוות אליו למקום מסתור בגינה, ושם ביצע בו על פי החשד מעשה סדום ומעשים מגונים במספר הזדמנויות שונות. הילד נבדק בבית החולים. אולם במשטרה מסרבים בשלב זה למסור את תוצאות הבדיקה.בעקבות החשדות שעלו נעצר הגנן, בשנות הארבעים לחייו. בחקירתו הוא הכחיש בתוקף את המיוחס לו. בתום חקירה ראשונית הוא הובא לבית המשפט ושם הוארך מעצרו על מנת לאפשר למשטרה לברר האם ילדים נוספים נפלו קורבן למעשיו. הוא שוחרר בתנאים מגבילים והחקירה נמשכת.

מהמשטרה נמסר כי לחשוד אין עבר בתחום עבירות המין.

יצויין כי העונש על ביצוע מעשי סדום, ובמיוחד בילדים קטנים המוגדרים חסרי ישע, הוא עד 20 שנות מאסר. רק לאחרונה נדון בבית המשפט המחוזי איש עסקים תל אביבי ל־17 שנות מאסר בגין ביצוע מעשה סדום ואונס חמורים בבנה התינוק של בת זוגו.