מורה פרטי למתמטיקה בן 44 מחולון נעצר השבוע בעקבות תלונה של תלמידתו לשעבר, לפיה לפני מספר שנים בעת שלימד אותה, פגע בה מינית וביצע בה מעשים מגונים.

תלמיד הושעה מבית הספר כי צפה בסרט פורנו
כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

לא מעט הורים שולחים את ילדיהם ללימודים פרטיים כדי לחזק את ידיעותיהם במקצועות בהם הם מתקשים. בעוד שבבית ספר רגיל ישנה מערכת פיקוח וסינון של מי שבא במגע עם התלמידים הצעירים, הרי שהלימודים אצל מורה פרטי נעשים בעקבות קבלת המלצות מהורים ומתלמידים אחרים על יכולות ההוראה של המורים ויחסם לתלמיד.

לפי התלונה שהוגשה, לפני כחמש שנים למדה המתלוננת, אז נערה בת 15, אצל המורה הפרטי. לדבריה, המורה לא רק לימד אותה לפתור משוואות מסובכות, אלא גם ניצל את שהותה עמו ביחידות כדי לכפות את עצמו עליה ולבצע בה שורה של מעשים מגונים ומעשי אונס.בתלונתה טענה הצעירה, כיום בת 20, כי חלק מהמעשים בוצעו בדירתו של המורה הפרטי וחלק בדירת הוריה בזמן שהם לא היו בבית. למרות הפגיעה בה, היא לא סיפרה על כך דבר לאיש ורק לאחרונה אזרה אומץ והחליטה להתלונן.

עם קבלת תלונתה במשטרה, נפתחה חקירה סמויה שבמסגרתה צוידה הצעירה במכשיר הקלטה ונשלחה לדובב את המורה ולהקליטו. הצעירה אכן פנתה אל המורה לשעבר, והטיחה בו את המעשים המגונים שביצע בה לכאורה בנעוריה.

בחקירתו הכחיש המורה מכל וכל את המיוחס לו, אולם במשטרה סבורים כי ייתכן שנערות נוספות שלמדו אצל המורה הפרטי נפלו קורבן למעשיו, וכי אולי אין זה המקרה היחיד שבו הוא מעורב. בשלב זה החקירה בעניינו נמשכת.