מאבק משמורת מכוער מתנהל בימים אלה על ילדיהם של זוג מאיזור חולון. השניים התגרשו אחרי שהבעל החל לחשוד שאשתו בוגדת בו, ובמהלך מאבק המשמורת הוא הפתיע אותה כאשר השתמש בעד שכלל לא ציפתה לפגוש - המאהב שעימו לטענת האב היא ניהלה רומן.

הורחקה מהבית אחרי שהכתה את בעלה
כבר הורדתם את האפליקציה של mynet?

לטענת עו"ד עינבר לב, המייצגת את האם, האישה עזבה את הבית ועברה להתגורר עם המאהב שלה, ביישוב שמרוחק עשרות קילומטרים מביתה. האב קיבל משמורת זמנית על הילדים, לאחר שטען כי האם מתגוררת רחוק מבתי הספר שלהם, וכי התא המשפחתי שהקימה אינו יציב, בעוד שהוא מקיים זוגיות חדשה ויציבה.לאחרונה, האב והאם נפרדו מבני זוגם והאם שבה להתגורר קרוב לחולון. היא פנתה לבית המשפט בבקשה לקבל משמורת על ילדיה וטענה כי האב מסית אותם נגדה. לבסוף, בעקבות המריבות הקשות ביניהם, הוחלט לקיים את הסדרי הראייה עם האם במרכז קשר.

לאחר מספר חודשים בהם התקיימו המפגשים במרכז, טענה עו"ד לב כי מתסקיר מסוגלות הורית שבוצע במרכז הקשר, עלה שהילדים מגלים עוינות כלפי האם כאשר הם נפגשים איתה, אך לאחר שהאב עוזב הם מתרככים כלפי האם.

במקביל, האב והמאהב לשעבר של האם שלחו כמה מכתבים ותצהירים לרשויות הרווחה העירוניות. האב טען כי אשתו לשעבר אינה ראויה להיות אם, וכי רתיעת הילדים ממנה ממחישה זאת.

מנגד, לטענת עו"ד לב, המכתבים נועדו להכפיש את האישה ולמנוע ממחלקת הרווחה להמליץ להעביר את הילדים למשמורת שלה לפי התביעה שהגישה.
בימים אלה ממתינים בני הזוג להחלטת בית המשפט, שתקבע מי מהם יזכה לגדל את הילדים.