בית המשפט דחה בקשה של אב גרוש להעביר את המשמורת על בנו לרשותו, לאחר שהתברר כי הוא הבטיח לילד גור כלבים אם יעיד שהוא סובל בבית אמו.
לפני כמה שנים התגרשו בני הזוג, תושבי האיזור. לאחר מאבק משמורת ארוך וקשה על בנם הצעיר, נמסרה המשמורת לאם, ואילו לאב נקבעו הסדרי ראייה של יומיים בשבוע.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

לפני כשלוש שנים הכירה האם בן זוג חדש, ולאחרונה החליטה לעבור להתגורר עמו בחולון. בתגובה לכך הגיש הבעל לשעבר תביעה, בה דרש להעביר לרשותו את המשמורת על בנם המשותף.

בבית המשפט טען האב כי האם מערערת את המערכת החברתית של הילד וכי היא הפכפכה, לא יציבה ורואה לנגד עיניה רק את בן זוגה החדש, שבנו כלל לא מחבב. עו"ד אמיר זבולון, המייצג את האם, טען מנגד כי מעברה של האם לעיר שכנה לא ישנה דבר בשגרת חייו של הבן, מאחר שהיא מתחייבת להשאיר אותו באותם חוגים ובאותו בית ספר. נוסף על כך העידה האם כי מסיפורי בנה עולה שאביו מתעמר בו, מאיים עליו בעונשים ומסרב להעירו בבקרים שבהם הילד לן בביתו בשל אמונתו ביקיצה טבעית.השופט ארז שני, שדן בתיק, ביקש לשוחח עם הילד עצמו בטרם יפסוק את הדין. בשיחה סיפר הילד, להפתעת השופט, כי אביו ביקש ממנו לעבור להתגורר עמו ואף להעיד על סבלו בבית האם, ובתמורה הבטיח לקנות לו גור כלבים חדש שיקל על הניתוק מאמו. בעקבות שיחה זו החליט השופט לדחות את תביעתו של האב למשמורת על בנו. כמו כן, הוא הורה למחלקת הרווחה העירונית לנהל מעקב אחר התנהלות האב ומסוגלותו ההורית, על מנת לבדוק האם יש מקום לשנות את הסדרי הראייה, מחשש שהתנהגותו פוגעת בשלום הילד.