בית המשפט נדרש בימים אלה להכריע במאבקם של אח ואחות לגבי ירושת המיליונים שהותירו הוריהם. האח, המתגורר בחולון, טוען כי בין אחותו לבין הוריו שרר נתק בן שנים ארוכות. בצוואה הדדית שנחתמה בין ההורים ערב מותו של האב, נקבע כי 90 אחוז מרכושם יעבור עם מותם לבן, ורק עשרה אחוזים לידי הבת. לטענת האח, מיד לאחר מותו של האב מיהרה אחותו להזמין את אמם לחופשה ארוכה בארצות הברית, שלטענתו התארכה הרבה מעבר לצפוי ובמהלכה מנעה האחות מאחיה כל אפשרות ליצור קשר עם אמם.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

עם מותה של האם, גילה האח לטענתו כי מירושת הוריו, שהסתכמה במיליוני שקלים, נותרו בעיזבון רק כמאה אלף שקל. עוד גילה כי הבעלות על בית המשפחה ביישוב באיזור, בו הוא מתגורר, הועברה באופן בלעדי לידי האחות בצוואה חדשה שנחתמה על ידי האם.

כאשר שאל את אחותו לאן נעלמו כספי ההורים, ענתה האחות כי כאשר שהתה אמם בחו"ל היא נהגה לפקוד בתי קזינו ולהמר, וכך הפסידה את כל כספה.
בכתב התביעה טוען האח, באמצעות עו"ד דרור גלמן, כי הפיכת אם המשפחה למהמרת כפייתית מגוחכת, ונוגדת לחלוטין את אופייה ואורח חייה הסגפני.לדברי בני המשפחה, האם נודעה לאורך חייה כקמצנית חולנית, והייתה נוהגת לשמור ערימות של מזומנים בחזייתה. על כן, לא ייתכן ששינתה את אופייה בערוב ימיה והפכה למהמרת כבדה. האח, שמסרב להאמין לגרסת אחותו, אמר כי בילדותם וגם לאחר מכן, בכל פעם שרצה לקבל משהו, תמיד ביקש מאביו, כי מהאם לא היה סיכוי לקבל שקל.

עוד נטען בכתב התביעה שהגיש האח כי בשנת 2008 אובחנה אמו כסובלת מדיכאון עמוק והחלה להשתמש בתרופות מטשטשות. מצב זה, לדבריו, החמיר לאחר מות בעלה, והיא אובחנה כסובלת מירידה חדה בזיכרון.

דיון בתביעת האח יתקיים בקרוב.