תושבת איזור חולון בת 35, התגרשה משלושה בעלים שונים והביאה לעולם שלושה ילדים, אחד מכל בעל. אך דווקא חזרתו של בעל מספר שתיים אל חייה עוררה חששות כבדים אצל בני משפחתה, שהחליטו לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, והממצאים המחשידים לא איחרו לבוא.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

למרות כשלון שלוש מערכות נישואיה האישה לא התייאשה וחיפשה במרץ את בעל מספר ארבע. לאחרונה, חודש הקשר דווקא בינה לבין הבעל השני שלה, גבר כבן 35, אף הוא תושב האיזור. לאחר שזה הבטיח להיות בן זוג תומך ואוהב, למצוא עבודה ולסייע לה לגדל את שלושת ילדיה, התרצתה האישה והסכימה לתת לו הזדמנות נוספת.

בני משפחתה המבוססת שעוסקים בנדל"ן, טוענים כי הם כבר מכירים את מעללי הגרוש, וחוששים כי הוא מעמיד פנים על מנת ליהנות מכספה. מתוך כך, החליטו לפנות למשרד חוקרים פרטיים על מנת לבדוק האם הגרוש באמת עבר מהפך חיובי.לחוקרים רונן ואנונו ודרור עדוי ממשרד "רום חקירות בע"מ" הם סיפרו כי מדובר בבחור שאינו עובד, אוהב לפלרטט עם בחורות ומתקשה לנהל חיי משפחה יציבים. המשפחה סיפרה כי לפני החתונה התנגדו לשידוך, כמעט גרמו לפרידה של השניים, והנישואים עצמם החזיקו מעמד חודשים ספורים בלבד. אחותה של האישה אף ציינה כי שלחה לה חשבונות של הגרוש מאתרי הכרויות על מנת להוכיח לה שהוא לא השתנה, אך האישה טוענת כי מדובר בחשבונות ישנים ולא רלוונטיים.

החוקרים עקבו אחר הגרוש, וכבר בשבוע הראשון תיעדו אותו בארבע פגישות שונות, כולן עם בחורות צעירות ורווקות. עוד גילו החוקרים כי בשעות היום נוהג הגרוש לבלות בטיילת ועל חוף הים, בקניונים ובמסעדות, זאת במקום להתרוצץ בין ראיונות עבודה כפי שסיפר לגרושתו.

בני המשפחה הציגו בפני האישה את הממצאים בביתה הפרטי, במטרה לספק לה סביבה תומכת ומעודדת, אך כשחזרה האחות למשרדי החוקרים סיפרה בתסכול כי אחותה הבינה מהממצאים שהגרוש מכור למין, ודווקא בגלל זה עליה לסייע לו. האישה החליטה לאפשר לו לעבור לגור בביתה עם שלושת ילדיה וכך לסייע לו להתמודד עם ההתמכרות.