חברי קבוצת 'פעילי חולון ובת ים למען זכויות בעלי חיים', קיימו מיצג מעורר עניין בכיכר ויצמן בחולון. המיצג התקיים ליד מסעדת בשרים גדולה ומוכרת שהייתה סגורה באותה עת, ומשך תשומת לב רבה מצד עוברי אורח.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet

במיצג נראו גבר ואישה לבושים בהידור, לוגמים יין ונהנים מארוחה בשרית. סביבם שוכבים שחקנים מחופשים לבעלי חיים מגואלים בדם, ובצווארם חתך עמוק.
שני שחקנים נוספים, גם הם מחופשים לחיות שבדרך כלל נאכלות, שפכו על בני הזוג הסועד נוזל אדום דמוי דם.

ברקע החלה ילדה להקריא טקסט במערכת הגברה: "מדי יום מיליוני בעלי חיים נחתכים, מעובדים, מבושלים ומוגשים לשולחן האוכל, ללא כל זכר לעובדה שהיו בעבר יצור חי שנשם והרגיש", הקריאה הילדה. "אף אחד לא אוהב דם על השולחן, אלא אם קוראים לזה סטייק. אף אחד לא רוצה לטעום נוזלי גוף אלא אם קוראים לזה חלב, ואף אחד לא מוכן שיחתכו חתיכה מכלב, אבל מפרה זה קורה יומיום".תושבת בת ים שעובדת באחת החנויות בכיכר סיפרה על החוויה. "היה לי מאוד קשה לראות את זה. אני מבינה שהם רוצים לקדם משהו, אבל אני לא בטוחה שזה נכון להראות כל כך הרבה דם כאשר כל כך הרבה ילדים מסתובבים ברחוב".


אביב יפת מחולון היא פעילה למען בעלי חיים, שהצליחה להכניס מספר מנות טבעוניות למסעדות בסביבה. "לא עשינו משהו פרובוקטיבי", היא מסבירה. "המטרה הייתה להעביר את המסר לכמה שיותר אנשים ולא לשקר לילדים. לא רצינו להתעמת עם אף אחד וזו הסיבה שווידאנו שהמסעדה הבשרית סגורה בשעה הזו. הרגשתי שאנשים מאוד התעניינו בפעילות ובמסר שלה".