שני קטינים נתפסו על חם, בזמן שניסו לשדוד מכולת בחולון. הם נלכדו כשברשותם סיגריות, ממתקים וחטיפים מהמכולת, וגם כסף מהקופה. הם נעצרו ונחקרו, ובקרוב יוגש נגדם כתב אישום.

החזיק גנבי קטנוע עד שבאו השוטרים
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

ביום שלישי לפנות בוקר שמעו שכנים ברחוב הלוחמים בחולון רעש חשוד, שבוקע ממכולת שנמצאת ברחוב. השכנים התקשרו למשטרה ולמקום הגיע צוות סיור ובילוש של מרחב איילון. במקביל לסגירת הרחוב, תצפתו השוטרים על המכולת והבחינו בשני הקטינים, בני 17 ו־16, כשהם מסתובבים במכולת, מעמיסים סחורה לתוך שקיות, ומרוקנים את הקופה.

כשהבינו השוטרים כי תפסו את הפורצים על חם, הם מיהרו לעצור את השניים. חשוד אחד נתפס כשהוא מתחבא מחוץ למכולת, ואילו השני נתפס בתוכה, בזמן שאחז בידו שקית מלאה בכסף מהקופה. שני הקטינים, תושבי חולון, מוכרים לשוטרים. לכבוד חג הפורים הקרב, הם כנראה החליטו להשיג לעצמם משלוח מנות מפנק במיוחד, אך נעצרו בטרם ברחו עם השלל."באירועים מהסוג הזה חשוב להגיע לזירה בשקט מוחלט", הסביר ראש לשכת מרחב חקירות איילון, רב פקד רונן שמרי. "בזמן שהסיירים סגרו את הרחוב מחוץ למכולת, הבלשים תצפתו על הנעשה בפנים, וכך יכלו לתפוס את החשודים בשעת מעשה ומבלי ליצור רעש, שהיה מבהיל ומבריח אותם. השניים נחקרו ונעצרו ועוד השבוע יוגש נגדם כתב אישום".