תושב חולון, שהשגיח על כלב של חברו למשך מספר דקות, נאלץ להתמודד כעת עם אישום פלילי לאחר שהכלב הבהיל ילדה קטנה שעברה ברחוב.
הצעיר קפץ לבקר את חברו, וזה הציע לו להתלוות אליו לטיול רגלי עם כלבו. החבר הסכים והם יצאו לרחוב עם הכלב שנקשר ברצועה. בשלב מסוים הלך בעל הכלב לשירותים וביקש מחברו להחזיק ברצועת הכלב בינתיים.

כרזות בגינת הכלבים: "כל כלב יבוא יומו"
הצטרפו ל"ידיעות השפלה" בפייסבוק

לרוע מזלו, בדיוק בדקות אלה עברה ילדה ברחוב. הכלב ככל הנראה ניסה לקפוץ עליה והבהיל אותה. לטענת הצעיר, בניסיון לעצור את הכלב מלפגוע בילדה הוא משך ברצועה בחוזקה ובעקבות כך נפל לאחור ונחבט קשות באגנו מאבן. הילדה נחבלה קלות.

הצעיר חשב שבכך הסתיים המקרה, אלא שכשבועיים לאחר האירוע התקשרו אליו מהמשטרה והודיעו לו כי הוא נדרש להגיע לתחנת משטרת בת ים, לאחר שהוגשה תלונה נגדו מצד הילדה בגין גרימת חבלה.

במשטרה הופתע הצעיר לגלות כי הוא נחקר תחת אזהרה. הוא סיפר את השתלשלות המקרה והדגיש כי מדובר באירוע אקראי. כמו כן, הוא ציין שהחזיק בכלב, שכלל אינו שייך לו, למשך רגעים בודדים.לדברי עו"ד אייל בסרגליק, המייצג את הצעיר, למרות שהוא מסר גרסה מלאה לאירוע, כולל העובדה כי אינו בעל הכלב וכי רק שמר עליו לזמן קצר שבו לא יכול היה לחזות מראש את התקרית, החליטו במשטרה לפתוח לו תיק פלילי. הצעיר פנה במכתב לרל"ח מרחב איילון במשטרת ישראל בבת ים, בבקשה לסגור את התיק הפלילי נגדו מחוסר אשמה וטען כי בעל הכלב עצמו כלל לא נחקר.

"מדובר באירוע אקראי, שבו התבקש הצעיר להחזיק ברצועה של כלב שאינו שייך לו. הצעיר לא יכול היה לדמיין לרגע, שהכלב ישתולל ויעשה את שעשה, ואין כל מחשבה פלילית או רשלנות במעשיו", לשון המכתב.

במשטרה קיבלו את גרסת הצעיר ומסרו כי התיק הועבר לפרקליטות לגניזה.