יורדים בלבד: בעקבות הצלחת סדנאות קודמות לירידה במשקל בקרב ילדים בני 8-14, אשר הוצעו באחרונה במרכז הרפואי וולפסון, עם תחילת השנה החדשה, ב-24 בינואר 2012, תיפתח סדנא נוספת, למבוגרים. הסדנא תכלול ליווי צמוד של דיאטנית מקצועית, אימון גופני, הרצאות בנושא תזונה נכונה.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

כמו כן, יתקיים סיור לימודי בסופר-מרקט לשם לימוד אודות המזונות הבריאים, הנחייה בנושא – 'כיצד להפחית את סך הקלוריות במהלך הבישול', וכן מדידת משקל שבועית, מדידת אחוזי שומן בגוף ומדידת היקפים.

נעמי מור, מרכזת הסדנאות לירידה במשקל ודיאטנית מוסמכת בוולפסון, מסרה כי סך המשקל של חמשת הנרשמים לסדנת המבוגרים הקרובה הינו – 509 ק"ג.

לדבריה, "צפויה הרשמה של משתתפים נוספים בסדנה זו, אך אם עלי להתייחס כעת רק לנרשמים הראשונים, אני צופה כי עד לסוף הסדנא משקלם הקולקטיבי יירד לפחות ל- 100 ק"ג".

"תוחלת החיים של הדור הבא צפויה להתקצר עקב התחלואה הנלווית להשמנת יתר. וזאת, למרות הטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות", כך אמר באחרונה ד"ר חוליו וינשטין, מנהל היחידה לסוכרת במרכז הרפואי וולפסו. באותה ההזדמנות, ד"ר וינשטין הוסיף ואמר כי "אין תחליף לשמירה על משקל תקין ושמירה על אורח חיים בריא כבר מגיל צעיר, על מנת ליהנות מבריאות טובה ולהאריך ימים".