הסקרנות לכדה את החשוד: נהוג לומר, בהיבט החיובי, ש"עיתוי נכון זה הכל בחיים", אך צעיר (28) מחולון, למד שהביטוי הזה יכול דווקא לשחק לרעתו, וזאת, לאחר שאישה שעמדה לצידו בסמוך למתחם קולנוע "ארמון" הישן בעיר שעלה בלהבות, זיהתה אותו כמי שניסה לשדוד, מספר ימים לפני כן, פיצרייה שבבעלותה.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

האירוע יוצא הדופן התרחש בשעות הערב המאוחרות של יום רביעי שעבר. שוטרי הסיור של משטרת מרחב איילון נקראו למרכז חולון כדי לסייע לכבאים להרחיק סקרנים מאזור מתחם בית הקולנוע "ארמון" לאחר שבמקום פרצה שריפה, שנגרמה כנראה כתוצאה מאש שהודלקה במבנה הנטוש על ידי חסרי בית.

בין הסקרנים הרבים שהתגודדו במקום היו צעיר וצעירה תושבי העיר, שחלפו במקום במקרה והתעכבו על מנת להביט במתרחש. בשלב מסוים נגישה האישה אל עבר אחד משוטרי הסיור שעמד בסמוך אליה ולחשה לו כי הגבר העומד לצידה ניסה לשדוד מבעלה וממנה את הפדיון היומי של הפיצרייה שבבעלותם, הממוקמת ברחוב דב הוז בעיר.

השוטר, שגילה אחריות, ניגש לאיש ושאל אותו מספר שאלות הנוגעות לטענתה של האישה. לאחר שהתרשם כי יש יסוד סביר להניח כי יש אמת בטענות, הודיע לגבר כי הוא מעוכב לחקירה.

בתחנת המשטרה סיפרה האישה כי האיש הגיע באחד מלילות השבוע שעבר לפיצרייה שבבעלות משפחתה ואיים על בעלה ועליה כי "אם לא ימסרו לידיו את הכסף שבקופה, ישרוף את המקום", אך לאחר שנתקל בהתנגדות, עזב את המקום.

החשוד, שהתבקש למסור את גרסתו לאירוע, הודה כי שהה במקום, דבר שאומת על ידי צילומים מתוך מצלמות האבטחה של הפיצרייה שנמסרה לחוקרים על ידי האישה, אך הכחיש כל קשר לניסיון השוד המיוחס לו.

כוחות הכיבוי בראשותו של רשף צביקה מויאל סיימו את מלאכת הכיבוי בהצלחה. הצופה הסקרן סיים את היום במעצר.