מליין: "בפעם הראשונה ממש הופתעתי. השתמשתי אז בכסף כדי לשלם חובות. בפעמים הבאות זה כבר היה נראה לי יותר טבעי. קניתי לילדים בתים, טיילתי בעולם ובאופן כללי, אני נהנה מהחיים".

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

כן. יש כאלו שמתפללים ליום שבו יזכו ולו פעם אחת בפרס כספי מכובד באחד ממסלולי ההימורים החוקיים. לש' בן ה-52 מחולון זה קרה יותר מפעם אחת. הרבה יותר. במהלך שמונה השנים האחרונות התייצב ש'(ששמו, מסיבות מובנות לא מפורסם כאן), במשרדי הנהלת הטוטו וביקש לקבל לידיו סכום כולל של למעלה משישה מיליון שקל.אחד הפרטים המדהימים בסיפור זכיותיו הבלתי פוסקות של האיש הוא שאת כל הטפסים שזכו בפרסים, החל מ-120 אלף שקל וכלה ב-3 מיליון שקל, הוא מילא בתחנת "מפגש שאול" בחולון.

הכסף הגדול והמזל הטוב עודדו את ש' להמשיך לפקוד את הקיוסק לעיתים קרובות. היום, לדבריו, הוא ממשיך למלא טפסי הימורי טוטו בסכומים שבין 1,500 שקל ל-2,000 שקל. שבועיים לאחר שזוכה אלמוני גרף 18 מיליון שקל אצל "מפגש שאול" ברחוב ההסתדרות בחולון, הלכנו לשמוע את סיפורו של האיש שלא מפסיק לזכות.

בכמה כסף זכית בטוטו?
"הפעם הראשונה שבה זכיתי הייתה לפני שמונה שנים. אז הפרס היה מיליון שקל ומילאתי את הטופס יחד עם חבר. הפרס התחלק בין שנינו. מאז זכיתי עוד פעמיים בסכומים גבוהים. פעם ב-3 מיליון שקל (בזכייה לה היו עוד שני שותפים), פעם במיליון וחצי שקל ופעם ב-750 אלף שקל. בשנה שעברה זכיתי ב-120 אלף שקל.

מה עושים עם כל כך הרבה כסף?
"כשזכיתי לפני שמונה שנים בפעם הראשונה, מאוד התרגשתי. היו לי חובות לשלם והכסף הרגיע אותי. בפעמים הבאות כבר התחלתי ליהנות ממנו. יש לי 5 ילדים ואת כולם חיתנתי עם הכסף הזה. אחר כך גם עזרתי להם לקנות בתים. אני ואשתי טסנו בעולם. אם לא הייתי זוכה, בטוח לא הייתי מסוגל להרשות לעצמי את כל הטיסות האלו".

הפסקת לעבוד?
"ממש לא. אני עדיין עובד באותה עבודה. נהניתי מהכסף והשתמשתי בו, אבל לעבוד תמיד צריך. אני אדם חרוץ ומרגיש צורך לקום כל בוקר למשהו".

אתה עדיין מהמר. אין חשש שיום אחד המזל ייגמר לך?
"טוטו זה הכיף שלי. יש הרבה אסטרטגיה במשחק. אני גם משתמש בשכל".

שלומי ברזני (25) מכיר את המוניטין המפורסם של "מפגש שאול" עוד מילדות. המקום היה שייך במקור לדודו, וברזני היה עובד אצלו כנער. כשהחליט שאול למכור את הקיוסק לפני שנתיים היה ברור לברזני שהוא רוצה להיות הבעלים שלו.

"בעשרים שנים בהם הקיוסק היה בבעלות דודי זכו הרבה אנשים בפרסים בשווי מיליוני שקלים, אני אישית יודע על שישה זוכים בעשר השנים האחרונות, כאשר השיא היה לפני שבועיים כשמישהו זכה ב-18 מיליון שקל. לצערי, אני לא יודע מי זה. אני מזמין אותו לבוא להגיד שלום, ומבטיח לו שלא אחשוף את זהותו".

אנשים באמת מאמינים שיש מזל מיוחד אצלך. אתה מאמין בזה?
"אני לא יודע. במקום הזה עובדים רק אנשים מהמשפחה שלי, אמא, אבא וחברה שלי. מבחינתי האווירה החיובית הזאת עוזרת לקארמה. העובדות מדברות בעד עצמן, יש אנשים בכל גוש דן שבאים במיוחד אליי. יש אנשים מהצפון, שבכל פעם שהם בסביבה, הם באים אליי".

אתה בעצמך מנסה את מזלך בטוטו?
"במקרים נדירים למדי, ורק בשבועות שיש פרס גדול במיוחד. חברתי לא מרשה לי להיכנס בכלל להימורים".

הכתבה המלאה מתפרסמת בסוף השבוע ב"ידיעות חולון"