ראש גדול: אנשי משטרת מרחב איילון ציינו השבוע לטובה את התנהגותם וערנותם של שני אנשי צוות אמבולנס פרטי. השניים הצליחו להביא למעצרם של שני נערים (14), האחד מרמלה והשני מירושלים, שביצעו מסע קניות בלתי חוקי בעליל, במספר תחנות דלק שבתחום המרחב.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

האירוע היוצא דופן התרחש בשעות אחר הצהריים של שבת שעברה. הנהג וחובש האמבולנס שתו קפה באחת מחנויות הנוחות בתחנת דלק הסמוכה לכניסה למועצת אזור, כאשר הבחינו בשני נערים, שצדו את עינם.

תחילה התעורר חשדם מכיוון ששני הנערים, שנראו צעירים למדי, ערכו קניות רבות היקף בחנות, באמצעות כרטיס אשראי. לאחר מכן, הבחינו הנהג והחובש כי השניים, שיצאו מהחנות, חובשים קסדות ועולים על קטנוע שמספר הרישוי האחורי שלו מקופל ומוסתר.

מכיוון שחשדם גבר, החליטו הנהג והחובש לעקוב אחר שני הנערים. הם המתינו עד לעזיבת הקטינים את המקום ואז נסעו אחריהם. לאחר מספר קילומטרים, נעצר הקטנוע החשוד בתחנת דלק נוספת.

הנהג והחובש המתינו שהשניים ייכנסו לחנות הנוחות הממוקמת בתחנה ואז הבחינו כי הם עושים שימוש נוסף בכרטיס האשראי שברשותם. בשלב זה החליט הצוות הרפואי, שהפך להיות צמד בלשים לעת מצוא, להעביר את הטיפול במשימה לידיהם של אנשי המשטרה המקצועיים. צוות האמבולנס העדיף שלא להיחשף, בשל חששו מהמעורבים בפרשה או ממי המקורב אליהם.

צוות ניידת הסיור של משטרת מרחב איילון שהוזעק למקום, עיכב את שני הנערים לחקירה בתחנת המשטרה. שם התבהרו במהירות נסיבות מסע הקניות הפרוע של שני הקטינים.

לאחר שאחד הנערים הודה כי גנב את הקטנוע מאחיו, בדקו השוטרים את כרטיס האשראי שהחזיקו השניים וגילו כי הוא נגנב מאישה שביקרה באחד מסניפי רשתות הפארם בתל-אביב באותו בוקר. השניים, שרכבו על הקטנוע ללא רישיון נהיגה מתאים, נעצרו להמשך חקירתם.