שוב חוזר הסיוט: תושב חולון נעצר בסוף השבוע האחרון בחשד כי שב ואנס את בת זוגו לשעבר, זמן קצר לאחר שהשתחרר מהכלא בגין אינוסה.
מחקירה המנוהלת בידי מחלק אלימות במשפחה במשטרת מרחב איילון עולה, כי הסיוט של תושבת חולון, כבת 40, שב בחג ראש השנה רק בגלל שנתנה אמון חוזר דווקא במי שפגע בה.

איך שימש סיפור אונס לצעד נקמה?
בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

השניים, כך מסתבר, ניהלו מערכת יחסים עד לפני שלוש שנים. אז התלוננה נגדו בחשד לאינוסה, ובעקבות הגשת כתב אישום נגדו הורשע ונשלח לשנתיים מאסר בפועל.
לטענת האישה, בשנים מאז שחרורו מבית הסוהר לא היה כל קשר בינה לבין האיש, וזאת בין השאר, בשל צו הרחקה ממנה שהוצא כנגד האיש בעקבות מעשיו בעבר, אולם לדבריה, הוא יצר עימה קשר בערב ראש השנה וביקש ממנה להיפגש עימו.

על פי עדותה של האישה, היא הסכימה להיענות לבקשתו בתנאי שייפגשו במקום ציבורי, וכך אכן היה, אלא שבשלב מסוים, הצליח כפי הנראה האיש לשכנע את האישה לעלות לדירתו, ושם, כך על פי תלונת האישה, אנס אותה.

כאשר נשאלה על ידי החוקרים שגבו את עדותה מדוע הסכימה לעלות לדירתו של האיש למרות שאנס אותה בעבר? השיבה האישה כי האיש הבטיח לה כי ברצונו רק לדבר איתה. בשעות הבוקר המוקדמות של יום שבת שעבר, שעות ספורות לאחר הגשת התלונה כנגדו, נעצר האיש.

בחקירתו הודה החשוד כי הפר את צו ההרחקה העומד ותלוי כנגדו מבת זוגתו לשעבר, אך הוסיף כי גם לבת הזוג חלק בעניין, מכיוון שהסכימה להתלוות אליו. החשוד הכחיש כי אנס את האישה וטען כי קיימו יחסי מין בהסכמה. הוא נעצר ובימים הקרובים יוחלט איזה צעדים יינקטו כנגדו.