היה או לא היה? במשטרת מרחב איילון חוקרים בימים אלה חשד לאירוע דקירה אלים, שהתרחש, כך לפי עדות מתלונן, בחדר מדרגות של אחד הבניינים בחולון. המתלונן, שמסר את עדותו לחוקרים ממקום אשפוזו בבית חולים "וולפסון" בחולון, מתעקש כי נדקר בחדר המדרגות, אך במשטרה לא ממש משוכנעים כי האיש דובר אמת.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

תחילתו של האירוע בשעת ערב מאוחרת של אחד מימי השבוע שעבר. בתחנת משטרת מרחב איילון התקבלה הודעה אנונימית ולפיה צעיר (31) תושב חולון הגיע לחדר המיון של בית חולים "וולפסון" לאחר שנפגע מדקירת סכין.

חוקר תורן שהיה בכוננות באותו ערב הגיע למחלקה בה אושפז הצעיר והחל לגבות את עדותו. הפצוע סיפר לחוקר כי מספר שעות לפני כן הזדמן לחדר מדרגות של בניין מגורים ברחוב פרופסור שור בחולון, שם פגש בצעיר אותו הוא אינו מכיר לדבריו, שדקר אותו ונמלט מהמקום בריצה.

עוד סיפר הצעיר, כי רגע לפני שחש כי הוא מאבד את הכרתו, יצר קשר עם אחד מחבריו וסיפר לו על שהתרחש. החבר הגיע למקום במהירות ופינה במכוניתו את הצעיר לחדר המיון של בית החולים.

לאחר שגבו את עדותו של החבר, ששהה לצד חברו בבית החולים, יצאו חוקרי המרחב לבניין המגורים, בו על פי החשד התרחשה הדקירה. הם סרקו את השטח, אך הופתעו לגלות כי במקום אין סימנים המזוהים בדרך כלל עם זירות עבירה מסוג זה.

מיד אחר כך שבו החוקרים לבית החולים וביקשו מהפצוע להסביר את העובדה שחדר המדרגות בו התרחשה לכאורה התקיפה נקי ומסודר. הצעיר נשבע כי הוא דובר אמת, ובמרחב איילון ינסו בימים הקרובים לגלות היכן בוצעה תקיפתו של הצעיר ומה עומד מאחוריה.