לכלוך כפול: שוטרי הסיור של משטרת מרחב איילון נאלצים להתמודד עם לא מעט אירועים חריגים, ולא פעם מוגדרת עבודתם כ"עבודה מלוכלכת", אלא שבמקרה הבא, במהלכו התמודדו השוטרים עם אישה שהתנהגותה הייתה חריגה בכל קנה מידה, קיבלה הגדרה זו משנה תוקף.

איפה נאלצו ילדי גן לנקות צואה?
בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

תחילתו של האירוע יוצא הדופן בשעות הלילה המוקדמות של יום חמישי שעבר. תושבי אחד מבנייני המגורים בחולון יצרו קשר עם מוקד 100 של המשטרה, ודיווחו כי אחת השכנות בבניין משליכה דליי שתן וצואה מבעד לחלון דירתה.

שוטרי הסיור שהתבקשו לטפל באירוע, קיוו מאוד שתלונתם של השכנים נופחה מעבר לפרופורציות, אך כאשר הגיעו לבניין, התאכזבו לגלות כי הם אכן צפויים להתמודד עם אירוע, שככל הנראה ישאיר עליהם חותם, תרתי משמע.

כבר ברחבת הכניסה לבניין הבחינו השוטרים בגושי צואה המרוחים על קירותיו החיצוניים של הבית, ובכתמי שתן גדולים ומצחינים.השכנים שקיבלו את פניהם של השוטרים, הפנו אותם לאחת הקומות העליונות בבניין, בה מתגוררת האישה שעל פי טענות השכנים אחראית להשלכת הצואה והשתן לחצר הבניין.

השוטרים ביקשו מהאישה לפתוח את הדלת, אך היא סירבה, ומכיוון שלא עשתה זאת לאחר בקשות חוזרות ונישנות, פרצו השוטרים את דלת הכניסה לדירה. המחזה שנגלה לעיניהם היה קשה. בדירה שררו עזובה וצחנה קשה. לאחר שכנועים רבים הסכימה האישה (57), להתלוות לשוטרים לחקירה בתחנת המשטרה.

בחקירתה הודתה האישה כי היא זו שהשליכה את הצואה והשתן מחלון דירתה, ואף אמרה כי אין זו הפעם הראשונה שהיא עושה זאת, לדבריה, "ללא כל סיבה מיוחדת".
ביום שישי בבוקר הובאה האישה לבית משפט השלום בראשון-לציון לצורך הארכת מעצרה, אך השופטת התורנית בחרה לשחררה לביתה.

במשטרת מרחב איילון הביעו אכזבה רבה מהחלטת השופטת לשחרר את האישה, בידיעה שייתכן מאוד ששוטרי המרחב יצטרכו להתמודד איתה בשנית.