סינדרלה של חברת הביטוח: סטודנטית מחולון שתבעה את חברת הביטוח שלה לאחר תאונת דרכים בטענה שאינה מסוגלת לתפקד, תועדה כשהיא חוגגת עם חברים במועדון בחולון. לדברי חברת הביטוח היא הגיעה לדיונים בבית המשפט במראה מוזנח, והיתה מסוגרת, לא תקשרה עם איש, והוריה הם אלה שטענו את טענותיה בפני בית המשפט בשמה.

מה גילו החוקרים לאישה והותירו אותה המומה?
בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

חברת הביטוח חשדה בה, ופנתה ל"רום חקירות" בבקשה לעקוב אחריה במטרה לברר את אמיתות טענותיה. תחקור של בני משפחתה העלה שמאז התאונה היא מתבודדת בביתה ומסרבת לצאת או לפגוש חברים. החוקרים עקבו אחריה במהלך שבוע, וגילו כי היא אכן אינה יוצאת את פתח ביתה.

ביום האחרון שהוקצה למעקב, ב-23:00, הופתעו החוקרים, רונן ואנונו ודרור עדוי, לראות אותה יוצאת מהבית לבדה, לבושה בבגדי ערב חגיגיים. היא הלכה לכיוון תחנת אוטובוס ברחוב ראשי בחולון, שם עלתה על אוטובוס לכיוון תל אביב, וירדה ברחוב קיבוץ גלויות.

בתחנה המתינה לה חברה. השתיים פנו לדיסקוטק באותו רחוב, ובכניסה למועדון המתינו להן חברים רבים. היא נראתה משוחחת, צוחקת וחברותית, התנהגות הפוכה לחלוטין לזאת שהציגה בבית המשפט ולאורח החיים שמשפחתה טענה שהיא מנהלת.

החוקרים תיעדו אותה מבלה ורוקדת בלא כל קושי בתפקוד גופה או רוחה לאורך כל הלילה, והציגו את ממצאיהם בבית המשפט, מיד לאחר שבאי כוחה תיארו את מצבה העגום. הסטודנטית ההמומה נאלצה לצפות בסרטון המתעד אותה מפזזת על רחבת הריקודים.

היא הפסידה את כספי הביטוח?
מנכ"ל "רום חקירות", רונן ואנונו: "ממש לא. כל אדם שעבר תאונת דרכים זכאי לפיצוי, אבל בעקבות התחקיר היא קיבלה את מה שמגיע לה, ולא את מה ששאפה לקבל באמצעות מצג שווא".