העובד שפוטר העסיק את המשטרה: תושב חולון (30), שפוטר לפני מספר שבועות מעבודתו, החליט ללמד את מעסיקו לשעבר לקח וגרם נזקים לבית מגוריו. המעסיק היה זה שגילה כי מדובר בעובד שפיטר, לאחר שמצלמות אבטחה שהתקין בסביבת הבית תיעדו אותו בשעת מעשה.

כך נקם קטין בבעלת אופנוע שסרבה למכור לו אותו
בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

בעל העסק הבחין בשבועיים האחרונים כי במספר הזדמנויות נגרם נזק לרכבו הפרטי החונה מול הכניסה לביתו. בנוסף, רוססו כתובות נאצה על חומת הבטון המקיפות את חצר הבית. האיש, שחשד כי ייתכן ומדובר בעובד שפיטר, העדיף שלא לערב את המשטרה בשלב הראשון, וביקש לבדוק בעצמו מי אחראי לנזקים. לצורך העניין הוא התקין רשת מצלמות טלוויזיה במעגל סגור במקומות שונים מסביב לביתו.

במהלך אחד מימי השבוע שעבר, יומיים בלבד לאחר שהציב את המצלמות, הוא גילה כי שוב רוססו כתובות נאצה על החומה המקיפה את חצר הבית. הוא בדק את מצלמות האבטחה ואכן גילה כי מי שביצע את המעשה היה העובד שפיטר.

מצויד בחומר המצולם התייצב המעסיק בתחנת משטרת מרחב איילון, וביקש מחוקרי התחנה לזמן את החשוד לחקירה. יומיים לאחר מכן נעצר החשוד במעשה - העובד שבעל הבית פיטר.

החשוד עומת עם הראיות שבידי המשטרה, אך העדיף שלא לשתף פעולה עם חוקריו.

"הסרט מדבר בעד עצמו", אומר רפ"ק אילן מידן, ראש לשכת החקירות במשטרת מרחב איילון, "למרות שתיקתו של החשוד נמצה עימו את הדין".