בן 16, עם עבר עשיר: זה אמנם לקח יותר משנתיים, אך בסופו של דבר הצליחה משטרת מרחב איילון להניח את ידה על נער (16) תושב חולון, שהיה בקושי בן 14 כאשר התחיל לצבור לחובתו רזומה מרשים למדי כפורץ לדירות ברחבי העיר. ככל הנראה, הנער פעל במשותף עם בגיר, שבימים אלה נעשים מאמצים לאתרו.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

מעצרו של הנער חשף מקרה קשה, בו הקטין נחשף כבר מגיל ילדות לעולם הפשע והידרדר לביצוע מעשים פליליים ולשימוש בסמים. חשיפת מעשיו של הנער התאפשרה לאחר שלמשטרת מרחב איילון הגיע מידע, לפיו טביעות אצבעותיו של הקטין התגלו במספר דירות שנפרצו באזור חולון בין השנים 2009־2010.

מצוידים בראיות שבידיהם, הגיעו בלשי משרד הנוער של מרחב איילון לביתו של הקטין, ובמהלך חיפוש במקום התגלה מכשיר טלפון נייד החשוד כגנוב. הנער הובא לחקירה בתחנת משטרת מרחב איילון, שם התברר כי הוא שיתף פעולה עם גבר תושב חולון. השניים, כך על פי החשד, נהגו לפרוץ לדירות בעיר מאז היה הנער בן 13.5, כאשר בשל מבנה גופו הצנום, נעזר בו הבגיר כדי לחדור לדירות מגורים דרך חלונות ומעברים צרים.

חוקרי מרחב איילון מעריכים כי השניים פרצו למספר דירות בחולון, מהן נגנב רכוש רב וכסף מזומן. על פי ההערכה, נהג החשוד הבגיר לתגמל את הנער על מעשיו בכסף ובסמים קלים, דבר שעל פי החשד גרם להתמכרותו של הנער לסמים.

בימים אלה החקירה נמשכת וחוקרי המרחב מנסים לאתר את הבגיר, שפרטיו ידועים להם, על מנת לעצרו ולאמת אותו עם המידע המצוי בידיהם. הנער נשלח למעצר בית מלא ובכוונת המשטרה להמליץ על הגשת כתב אישום נגדו בגין מעשי הפריצה שבהם השתתף.