הצילו, בעלי אוהב מכות: אישה מהאיזור, שחשדה שבעלה בוגד בה, הופתעה לגלות שאת הערבים מחוץ לבית הוא מבלה במסיבות לחובבי סאדו-מזוכיזם. האישה החלה לחשוד בבן זוגה בעקבות חוסר העניין שלו ביחסי מין איתה. הבעל הכחיש כי הוא בוגד בה, וחזר וטען שהוא אוהב אותה. התנהגותו החשודה גרמה לה לפנות לחוקרים פרטיים.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

היא סיפרה לחוקרים במשרד "רו"ם חקירות" שבעלה נוהג לצאת לבלות עם חבריו, מסרב לצרפה לבילוי, ומקפיד למחוק את רישומי השיחות היוצאות ואת ההודעות מהטלפון הסלולרי שלו. החוקרים הצליחו לאתר את בעליו של מספר טלפון אחד שחזר ועלה ברישומי השיחות של הבעל, וגילו כי מדובר בתושב תל אביב הידוע כמארגן מסיבות סאדו-מאזו.

הם עקבו אחרי הבעל, ובערב שטען בו שהוא בדרכו למשחק פוקר עם חבריו, גילו את תחביבו הייחודי. הוא נצפה יוצא מהבית לדירת חברו בתל אביב. תוך זמן קצר יצאו משם הבעל וגבר נוסף, שניהם לבושים בבגדים שחורים, ומאופרים בכבדות. החוקרים המופתעים נסעו אחרי השניים למועדון במרתף של בניין בדרום תל אביב, אך מאבטח מנע מהחוקרים להיכנס, בטענה שאינם לבושים בהתאם, ושמדובר במועדון לחברים בלבד. החוקרים גילו כי מדובר במועדון סאדו-מאזו, והצליחו להשיג הזמנה למסיבה במקום.

בתוך המועדון ראו החוקרים בר שסביבו עשרות אנשים, וביניהם עוברות "מלכות", נשים שאוחזות בידיהן שוטים. הגברים היו לבושים באופן שמכונה בעולם הסאדו-מאזו "עבדים". תוך זמן קצר פנתה "מלכה" אל הבעל המדובר, וכשהנהן לכיוונה היא קשרה סביב צווארו קולר וגררה אותו לאחת מפינות המועדון, שם היכתה בו בשוט, שפכה על גבו שעווה חמה ודרשה ממנו ללקק את כפות רגליה. החוקרים תיעדו את שנעשה במצלמה נסתרת.

החוקרים, שהשיגו את מבוקשם, ביקשו לצאת מהמועדון, אך אז תפס אחד מהם, החוקר דרור עדוי, את עינה של אחת ה"מלכות", והיא דרשה ממנו להצטרף אליה. הוא סירב, וה"מלכה" הפגועה החליטה ללמדו לקח, סטרה על פניו בחוזקה, והדבר עלה לו בשן שבורה.

מקרים כאלה נפוצים בחיי נישואין?
מנכ"ל "רו"ם חקירות", רונן ואנונו: "כן, יש כאלה שהולכים למועדון סאדו, יש כאלה שמפתחים יחסים הומוסקסואליים ויש כאלה שמפתחים יחסים שבן הזוג לא מעלה על דעתו שקיימים. תופעה כזאת, כמו אחרות, מתרחשת גם כשבני זוג חיים ביחד שנים ארוכות, אבל לא מודעים לסטיות של בני זוגם. החקירה ארכה חודש, והבעל לא חשד בנו בשום שלב".

את הממצאים שהוגשו לה, אגב, מתכוונת האישה להציג בפני דייני בית הדין בבקשתה לקבלת גט.