באו לתפוס גנבים, מצאו גם סמים: חקירת מאומצת של אירוע פריצה לדירת מגורים בחולון, שנוהלה על ידי מחלק הפשעים של משטרת מרחב איילון, הביאה למעצרם של שלושה חשודים, וכן לתפיסתה של כמות גדולה של סמים, שאותרה בדירה בה מתגוררים שניים מהחשודים בפריצה.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

ראש מחלק פשעים במרחב איילון, רפ"'ק ניסים ברכה, מציין כי פעילותו המקצועית והיעילה של צוות החקירה שהתיק הופקד בידיו, היא זו שהביאה לפענוחו המהיר של תיק הפריצה לדירה.

הדירה שנפרצה שייכת לזוג תושבי חולון, שנמצאים בימים אלה בחופשה בחו"ל. בסוף השבוע האחרון הגיע בנם של השניים לדירה, וכשנכנס לתוכה, גילה כי היא נפרצה וכי רכוש רב נגנב ממנה: תכשיטים, כרטיסי אשראי ופריטים נוספים.

הבן התייצב בתחנת משטרת חולון, הגיש תלונה ולאחר שאנשי הזיהוי הפלילי אספו ממצאים בזירה, החלה חקירת התיק. כבר בסוף השבוע שעבר הצליחו החוקרים, הודות לממצאים שנמצאו בדירת המגורים ובעזרת מידע שהתקבל בידיהם, להתחקות אחר צעדיהם של החשודים בפריצה.

בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון השבוע, שעות ספורות לאחר שהחלה החקירה בתיק, הצליחו חברי צוות החקירה לעלות על עקבותיהם של שלושה מתוך ארבעת החשודים שעל פי ההערכה נטלו חלק בפריצה לדירה.

מידע מודיעיני שהתקבל במשטרת מרחב איילון הוביל את החוקרים לשתי דירות מגורים בחולון, שם אותרו שלושת החשודים. באחת הדירות, בה התגורר אחד החשודים, אותר תכשיט יקר ערך, שזוהה על ידי בני המשפחה כתכשיט השייך לבני הזוג שדירתם נפרצה.

בדירה השנייה, בה מתגוררים שניים מהחשודים אותר רכוש גנוב נוסף וכן רכוש שעל פי החשד נרכש באמצעות כסף שנגנב מהדירה. במהלך החיפוש בדירה אף איתרו החוקרים סם מסוג חשיש במשקל קילוגרם.

מעצרם של שלושת החשודים, שאינם בעלי עבר פלילי עשיר, הוארך עד ליום חמישי השבוע. במשטרת מרחב איילון מקווים לעצור בקרוב גם את החשוד הרביעי במעורבות בפריצה.