רב תעלולים: צעיר (18) מאזור חשוד בכך שנהג ללא רשות ברכב השייך להורי חברו ופגע בקצין סיור ממשטרת מרחב איילון, שהגיע לטפל באירוע השתוללות של בני נוער. הקצין, שנפגע באורח קל, גילה תושייה והצליח לרשום את מספר הרכב שפגע בו ובכך הביא למעצרו של הצעיר ושל צעיר נוסף, שהיה מעורב באירוע החמור.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

הקצין הגיע למקום בשעת לילה מאוחרת של יום שישי האחרון, לאחר שתושבים מאחת משכונות המגורים ביישוב התלוננו על חבורת צעירים המטרידה את מנוחתם. עם הגעתו לכתובת שנמסרה לו הבחין הקצין בחבורת הנערים המשתוללת.

בני הנוער, שראו את הקצין, נמלטו מהמקום בריצה, ולפתע, במהלך מנוסתם, הבחין הקצין, שצעד ברגל, ברכב מסוג יונדאי גטס העוזב את המקום בנסיעה פרועה. הקצין סימן לנהג הרכב לעצור, אך הוא לא נענה לקריאתו, שילב להילוך אחורי ופגע בקצין, שנפצע באורח קל.

למרות הפגיעה, הצליח הקצין לרשום את מספר הרכב הפוגע ומספר שעות אחר כך כבר התייצבו שוטרי משטרת מרחב איילון בדירתו של בעל הרכב, תושב אזור. בנו של בעל הרכב, צעיר (21) נלקח לחקירה, אך הכחיש כי נהג ברכב הפוגע.

קצין המשטרה, שלא הצליח לזהות את הנהג בעת הדריסה בשל החשיכה, לא היה מסוגל לאשר אם הצעיר שניצב מולו היה מי שנהג ברכב או לא. לאחר מספר שעות, ובעקבות מידע נוסף שהצטבר בידי החוקרים נעצר חברו של הצעיר שנעצר. הוא נחקר, אך הכחיש כי היה מעורב בתקרית ושוחרר לביתו.

שעתיים אחר כך הופתעו החוקרים לראות את הצעיר ששוחרר על ידם מגיע לתחנת המשטרה כשהוא מלווה באביו. הוא נכנס לחדר החקירות והודה כי הוא זה שנהג ברכב שפגע בקצין, וכי עשה זאת למרות שלא קיבל רשות לנהוג ברכב. ביום ראשון בבוקר הוארך מעצרם של השניים לצורך השלמת החקירה.