הבובה התנפחה, הפנטזיה התפוצצה: עובדי חדר המיון של בית חולים "וולפסון" בחולון נחשפים על בסיס יומי כמעט לאירועים שונים ומשונים, שאינם קשורים בהכרח לעניינים רפואיים. מקרי אלימות ומעשי עבריינות בחדר המיון הם עניין שבשגרה, אולם האירוע שהתרחש שם באחד מלילות השבוע שעבר יכול בקלות להיות מוגדר כאירוע הביזארי של השנה.

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

שני גברים ואישה בשנות ה־20 לחייהם נתפסו באחת מפינות חדר המיון, כששניים מהם מתעדים את חברם מבצע מעשה מגונה בבובתמין מתנפחת על אחת ממיטות חדר המיון. אחד מאנשי הצוות הרפואי גילה את מעשיהם, ואנשי הביטחון של בית החולים החזיקו בהם עד להגעת המשטרה.

לדברי השלושה, שהכריזו מהרגע הראשון כי מדובר במעשה קונדס, הם הגיעו בשעת לילה מאוחרת לחדר המיון של בית החולים, נכנסו באין מפריע לחדר המיון, הסיטו את הווילונות המקיפים מיטה והוציאו מתיקם בובת מין מתנפחת. בעוד שניים מהם משגיחים, ניפח חברם את הבובה, השכיב אותה על המיטה, התפשט וקיים איתה יחסי מין לעיני חבריו.

צחוקם של השלושה מבעד לווילון הביא את אחד מאנשי הצוות הרפואי לבדוק מה מתרחש שם. הוא הבחין גם כי אחד מהם אוחז מצלמה. איש הצוות הזעיק את המאבטחים.
המשטרה מעריכה שהשלושה התכוונו להעלות את תיעוד המעשה לאינטרנט, ייתכן שבעקבות התערבות עם חבריהם. בימים הקרובים יוחלט איזה צעדים לנקוט כנגד השלושה.