לא סם על שכניו: חיים בבניין משותף יכולים להיות חוויה כייפית ומהנה, אך מצד שני, הם עלולים להיות גם סרט רע במיוחד, ועל כך יכולים להעיד דייריו של בניין מגורים באחת משכונותיה השקטות של העיר חולון. באחד מימי השבוע שעבר נאלצו להתמודד עם התקפי הזעם האלימים של אחד משכניהם הצעירים (23).

בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק של "ידיעות השפלה"

הטיפול בשכן הצעיר, כך מסתבר, העסיק באותו יום לא רק את השכנים המבוהלים, אלא גם שתיים ממשמרות הסיור של משטרת מרחב איילון.

תחילתו של האירוע המתגלגל, התרחש בשעות הצהריים המוקדמות של יום שני שעבר. תושבי בניין המגורים בו גר הצעיר התקשרו לתחנת משטרת חולון ודיווחו כי הצעיר משתולל בחדר המדרגות של הבניין, משליך חפצים ומאיים על אחת השכנות שביקשה להרגיעו לאחר שאמר כי יפגע בה.

שוטרי משמרת הבוקר של משרד הסיור הגיעו אל הבניין ועיכבו את הצעיר המשתולל לחקירה. לאחר כשעה שוחרר הצעיר והוזהר על ידי החוקרים לבל יחזור על מעשיו, אלא ששעתיים אחר כך גילו החוקרים כי אזהרתם לא הרשימה את הצעיר יותר מדי.

אחד משכניו של הצעיר טלפן לעמדת היומנאי של תחנת המשטרה ובישר לשוטר מעברו השני של הקו כי הצעיר, שזמן קצר לפני כן שוחרר מהתחנה, שב ומשתולל בחדר המדרגות של הבניין. שוטרי משמרת הצהריים של משרד הסיור הגיעו ועיכבו את החשוד, שוב, לחקירה.

יחד עם החשוד הגיע לתחנה גם השכן שביקש להתלונן כנגדו שכנו הצעיר וחסר המעצורים. בעדותו סיפר המתלונן כי הצעיר פגש בו בחדר המדרגות של הבניין, ואיים עליו כי ישרוף את רכבו אם לא ייתן לו 200 שקל.

בחקירתו התקשה החשוד, המוכר כנרקומן, לשתף פעולה עם חוקריו, הרבה למלמל ואף נרדם במהלך החקירה. במשטרה מעריכים כי התקפי הזעם של הצעיר כנגד שכניו נגרמו בגלל שהיה שרוי ב"קריז", עקב התמכרותו לסמים.