החרדים ישמרו על הצניעות, הנהלת הספארק על השלטים: שלטי הפרסום בכניסה לפארק המים הושחתו שוב בשבוע שעבר. בעקבות זאת, הוחלט להגביר את האבטחה סביבם. זו אינה הפעם הראשונה בה מושחתות כרזות הפרסומת של "ימית" בחולון. לפני כשבועיים הושחתה גם כרזת ענק שפרסמה את תחרות הגרנד פרי בהתעמלות אמנותית, ובעקבות כך הוצבה שמירה באיזור הצבת השלט.

* בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו

עובדי "ימית" הופתעו לגלות בשבוע שעבר כי שלט החוצות הגדול שבכניסה למתחם, וכן שלטים נוספים רוססו בתרסיס שחור. המשחיתים ביקשו ככל הנראה להסתיר את פניה של הדוגמנית המופיעה בתצלום, ומחקו את דמותה לחלוטין. בקמפיין, בו הושקעו עשרות אלפי שקלים, פורסמו צילומי פנים של דוגמנית לבושת גופיה, העוטה על כתפיה מגבת.

לפני שנה הושחתו שלטים דומים בהם כיכבה המתעמלת האמנותית האולימפית ואלופת ישראל אירה ריסנזון. בשלטים, שנצבעו אף הם בשחור, הופיעה ריסנזון כשהיא חשופת זרועות ולבושה בגדי ספורט. לפני כשבועיים הושחת שוב שלט בכיכובה של ריסנזון, שהוצב בכיכר הלוחמים, רגל תחרות ההתעמלות האמנותית "גרנד פרי".

בשלט היא נראתה לבושה בגד גוף בעל שרוולים ארוכים. המשחיתים האלמונים השחיתו את השלט פעמיים ופערו חור גדול במרכזו. מחלקת הספורט בעירייה, לא לקחה סיכונים מיותרים, התלוננה במשטרה והציבה לשלט מאבטח עד לסיום התחרות.

מנכ"ל "ימית", שמשון חן, מסר בתגובה לשרשרת ההשחתות: "ייתכן שיש קשר בין משחיתי תמונתה של אירה ריסנזון בשלט הגרנד פרי, לבין ההשחתה האחרונה.

הדבר מפליא מאוד כיוון ששתי התמונות לא היו חושפניות ופוגעות כלל. טרם הגשנו תלונה למשטרה, אולם לא נירתע עד שהעבריינים למיניהם ייתפסו. המודעות והפרסומים זכו להתלהבות רבה ולתגובות חיוביות, ואני מקווה מאוד שנצליח למזער את הנזקים. אנו כבר עובדים על חידוש שלטי החוצות, והזמנו שילוט חדש".

האם בכוונתכם לשנות את הצילום בפרסומים?
"התמונה צנועה, לפיכך לא נשנה אותה. יחד עם זאת, נציב פיקוח ושמירה בשעות מסוימות. גם האפשרות להציב מצלמות אבטחה נבדקת".