חרב עליו עולמו: צעיר (25) תושב חולון, שעשה ככל שביכולתו, או לפחות כך חשב, על מנת להזיק לחברתו לשעבר, הגזים יתר על המידה והסתבך בשקרים. בסופו של דבר, מצא את עצמו בתא העצורים של תחנת משטרת מרחב איילון, מסובך עד מעל הראש.

* בואו להצטרף לעמוד הפייסבוק שלנו

ראשיתו של הסיפור היוצא דופן הזה בהודעה שהתקבלה במוקד 100 של המשטרה בשעת ערב מוקדמת של יום שישי שעבר. הצעיר המתלונן סיפר למוקדנית כי הוא נמצא בדירת חברתו לשעבר, וכי הותקף באלימות על ידי בני משפחתה, לדבריו, מבלי שעשה דבר.

כוחות סיור שהוזעקו למקום, גילו בדירה את המתלונן, אך הרושם שהתקבל על ידי השוטרים היה כי דווקא הצעיר המתלונן הוא זה שנקט באלימות. עם כניסתם לדירה הבחינו השוטרים בצעיר הניצב במרכז הדירה ומנופף בחרב גדולה לכיוונו של צעיר אחר הניצב מולו.

לאחר שנטרלו את הצעיר, נטלו מידיו את החרב החדה והרגיעו את הרוחות הסוערות, עיכבו השוטרים את הנוכחים בדירה לחקירה במשרדי משטרת מרחב איילון. שם התבררו להם נסיבות המקרה, שהיו מעט שונות, כך על פי ההערכה, ממה שסברו השוטרים בתחילה.

בתום גביית עדותו של הצעיר שהתקשר למוקד המשטרה התברר כי הגיע לדירת חברתו לשעבר לאחר שחשד בה כי היא מתרועעת עם גבר אחר. בטרם נכנס לדירה, ולאחר שהבין כי חברתו לשעבר נמצאת במקום עם גבר אחר, החליט לנקום בה, והזמין למקום את אמה.

עם הגעת האם למקום נכנסו השניים לדירה ואז פרץ עימות קולני בין הצעיר לחברתו ולגבר שהיה עימה. תוך שניות ספורות גלש הוויכוח לקטטה אלימה, שבמהלכה הניף הצעיר המתוסכל חרב מתכת גדולה ואיים על חייהם של חברתו לשעבר ובן זוגה הנוכחי.

בנוסף, הגדיל הצעיר לעשות ובעת חקירתו במשטרה, ועל אף שנתפס על ידי השוטרים כשהחרב בידו, עמד על כך כי כלל אינו מכיר את הנוכחים בדירה. חקירת המקרה נמשכת.