זוכרים את דורון: פעילות ההנצחה לזכרו של סמל דורון לב ז"ל מחולון , לוחם מגדוד שמשון שנפל בפעילות מבצעית בעזה ב-23.2.2003 נמשכת.

תיכון "כצנלסון כפר סבא זכה בפרס "הסטטיסטיקאי המצטיין" ע"ש דורון לב. הטקס התקיים היום במהלך משחקי חצאי הגמר בכדורסל בנות של אליפות בתי הספר התיכונים בכדורסל.

הפרס הוענק לנציג בית הספר וחברי צוות הסטטיסטיקה של בית הספר. הפרס ניתן מידי שנה בידי התאחדות הספורט לבתי הספר לבית ספר אחר ברחבי הארץ ובא להביע הערכה על תוכנת סטטיסטיקה מיוחדת שדורון לב ז"ל, היה בין הראשונים בישראל שהביא ליישומה הלכה למעשה בהיותו תלמיד תיכון לפני כ 9 שנים.


שוש ואבי לב, הוריו של דורון ז"ל ונציגי ביה"ס הזוכה. צילום: איילת צפדיה

התוכנה המיוחדת "עמית לכדורסל" הקרויה על שמו של עמית קוסובר ז"ל, הינה תוכנת סטטיסטיקה המסייעת לעיתונאים ובעיקר למאמני כדורסל לבצע מעקב אחר תרומתו הסטטיסטית של כל שחקן ושחקן על המגרש. תוכנה זו הפכה להיות חלק חובה ובלתי נפרד ממשחקי הכדורסל בישראל בשנים האחרונות.

יש לציין כי בעבר, בעת שדורון ז"ל, החל להחדיר את התכנה לשימוש בתיכון "קרית שרת", שבו למד הוא אף זכה על תרומתו בנושא לפרס מיוחד משר החינוך דאז, יוסי שריד. כמו כן, הוזמן דורון ז"ל בעבר להפעיל וליישם את התכנה המיוחדת באירועי ספורט גדולים כולל באחת המכביות ובמשחקי נבחרת ישראל.

ההורים, אבי ושוש לב, הביעו הערכה רבה ותודתם להתאחדות בתי הספר בישראל בראשות זיו ישראלי ותומר ארצי על הדרך המרגשת והמיוחדת שנבחרה להנצחת זכרו של בנם, דורון ז"ל, במפעל האליפות הארצית של בתי הספר התיכונים שתופס תאוצה גדולה ומשודר בטלווזיה הארצית ומופק ע"י התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל.

התאחדות ספורט לבתי ספר בישראל הוקמה בשנת 1994 כאשר מטרותיה הן: טיפוחם וקידומם של החינוך הגופני והספורט בבתי הספר לשם קידום הישגיהם, שיפור בריאותם, עיצוב אישיותם ההרמונית והתנהגותם החברתית של התלמידים כדי להכשירם לבצע ביעילות את תפקידיהם בחברה ובלימודים, במדינת ישראל ומחוצה לה.השנה חוגגת ההתאחדות שנת בר- מצוה ומגיעה לבשלות ובגרות הן במישור הארגוני והן במישור המקצועי.

האתר של דורון באינטרנט: http://doron-lev.ad-olam.co.il/

האתר של ליגת העל לבתי הספר: http://www.schoolsport.co.il/Main.aspx