על סף פענוח: המשטרה פענחה כפי הנראה מקרה הצתה של חנות לממכר טלפונים ניידים בחולון, שאירע לפני חודש. בתחילת השבוע נעצרו שישה גברים, שעל פי החשד היו מעורבים בהצתת החנות, כנראה לאחר שאחד מהם, שרכש בחנות טלפון נייד חדיש, סירב לשלם בעבורו את מלוא הסכום.

בעליה של החנות התייצב במשטרה לפני חודש והתלונן על חשד להצתה של העסק שלו. הוא סיפר שהוא חושב שאחד מלקוחותיו, שלטענתו לא היה מרוצה מהיחס שקיבל, עשוי להיות קשור להצתה. תושב חולון שרכש טלפון נייד, והשאיר בידי בעל החנות מקדמה, חזר אליו ימים אחדים לאחר מכן וביקש לקבל את המכשיר בתמורה לסכום ששילם.

בעל העסק דרש מממנו את יתרת הסכום, והדבר הרגיז את הלקוח מאוד. שעות אחדות לאחר מכן שב הלקוח אל החנות כשהוא מלווה בשני גברים. על פי עדותו של בעל החנות, השניים איימו עליו שאם לא יסכים לעסקה בתנאים שהציבו לו, יפגעו בו. ימים אחדים לאחר מכן נשרפה החנות.

ביום ראשון השבוע נעצרו שישה גברים, ארבעה מבת ים ושניים מחולון, בחשד שהיו מעורבים בהצתת החנות. הם נחקרו וסירבו לשתף פעולה, אך המשטרה מעריכה שלמרות זאת יוגשו כנגדם כתבי אישום, מאחר שבידיה ראיות חותכות הקושרות אותם למעשה לכאורה, כולל תמונות ממצלמות אבטחה בקרבת החנות.