"חגיגת" ללא הפסקה: בעליו של קיוסק (50) על גבול חולון ובת ים לא לומד כנראה לקח. חודש וחצי לאחר שהמשטרה עצרה אותו בחשד למכירה של "חגיגת" ו"מבסוטון", והוציאה לעסק צו סגירה לצמיתות, הוא נעצר שוב בנסיבות דומות.

שעות ספורות לאחר מעצרו, נעצרה בגן הציבורי הסמוך לקיוסק אישה (39), שעל פי החשד התכוונה למכור כדורי "חגיגת". המשטרה אינה מקבלת את גירסתה ולפיה היא אינה קשורה לבעל הקיוסק. המקום עצמו העסיק מאוד את השוטרים בחודשים האחרונים, ובעליו נתפס מספר פעמים במכירת "חגיגת" ו"מבסוטון".

בחודשים האחרונים נסגר הקיוסק פעמיים בצו מינהלי לתקופות של עד 30 יום, ולפני חודש, לאחר שבעליו נתפס שוב בחשד שמכר את החומרים בחצר הקיוסק, הוציא בית משפט השלום בראשון לציון צו לסגירת העסק לצמיתות.

בשבוע שעבר הוחל בהריסת הקיוסק, אך נראה שהדבר לא הרתיע את בעליו. בליל חמישי שעבר נעצר האיש, תושב בת ים, לאחר שבלשים הבחין בו בעת שלכאורה מכר בגינה שמאחורי הקיוסק ההרוס כדורי "חגיגת" לשני בני אדם. הוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה, אך למרות שנתפס "על חם", הכחיש כי היה מעורב באירוע.

ביום ראשון שעבר האריך שופט שלום את מעצרו ביומיים נוספים. פחות מיממה לאחר מעצרו, עצרו בלשים תושבת חולון בחשד כי ביקשה למכור כדורי "חגיגת" ברחבה שמאחורי הקיוסק. הבלשים גילו בשיח סמוך שקית ובה 48 כדורי "חגיגת".

האישה נעצרה, ובחקירתה הודתה כי כדורי ה"חגיגת" שייכים לה, אולם לדבריה לא חששה להחזיקם, מאחר שלטענתה הם אינם מסוכנים לשימוש.