אתה תטאטא: מי אמור לנקות את התחנה? כך שואל תושב, שמלין על לכלוך רב בתחנה שבצומת חולון. התושב שסובל מהזוהמה הרבה שבמקום כבר למעלה משנה, פנה לגופים שונים והתקשה לגלות מי מהם האחראי. במשרד הפנים נטען כי המקום באחריות החברה הלאומית לדרכים, ואילו בחברה טוענים כי לא כך הדברים.

מספר התושב, בן אוסקר: "איזור תחנת האוטובוסים הממוקמת ראשונה לאחר הפניה ימינה, ביציאה מחולון, פשוט מופקר מבחינת הניקיון. יש שם שקיות וזכוכיות שאף אחד לא מנקה, ובשוליים יש חלקי מכוניות שעברו תאונות דרכים. שאלתי את האנשים שממתינים בתחנת האוטובוס, שהיא פעילה מאוד, איך הם יכולים לשבת שם בסירחון, והם ענו לי שהם סובלים, אבל הם לא יכולים לעשות דבר, כי זה המיקום של התחנה. לאף אחד לא אכפת, והמקום הזה, בכניסה לעיר שלנו, נראה כמו מיני חיריה".

ממשרד הפנים נמסר: "מבדיקה עולה כי קטע הדרך כולל התחנות הינו בבעלות מע"צ. במקום שילוט המעיד על כך".
מהחברה הלאומית לדרכים (מע"צ) נמסר: "אחזקת תחנת האוטובוס אינה באחריות החברה הלאומית לדרכים. התחנה ממוקמת בתחום אחריות של חברת נתיבי איילון. קטע הכביש שנמצא באחריות החברה הלאומית לדרכים מתחיל מצומת בית דגן (ק"מ 34) ומסתיים בק"מ ה־39.6. במקום אף מוצב שלט המודיע על קצה גבול אחריות אחזקה של החברה. במסגרת האחזקה השוטפת של קטע הכביש שנמצא באחריות החברה הלאומית לדרכים, דואגת החברה לניקיון הכביש אחת לשבוע".

מחברת נתיבי איילון נמסר: "המקום אינו באחריותה של חברת נתיבי איילון".