מנוחה נכונה (לא ממש): אי הבנה בין בני משפחתו של נפטר תושב האיזור לבין האחראים בבית העלמין בחולון בנוגע לאופן קבורת אב המשפחה, גרמה לאי נעימות ולעיכוב ממושך בהליך הבאתו לקבורה של הנפטר.

המשפחה, שמעדיפה להישאר בעילום שם, הגיעה לפני מספר ימים כדי לקבור את אביהם. אמם נפטרה עוד קודם, ולטענתם, סיכמו עם חברי חברת קדישא על קבורה בקומות.

בעיצומו של מסע הלוויה, ממש כשהאזרחים ובני המשפחה שהגיעו לחלוק לנפטר כבוד אחרון, הגיעו לקירבת חלקת הקבר המיועדת, התברר כי חל בלבול ואנשי חברת קדישא ייעדו למנוח קבר לצד אשתו, ולא כפי שהמשפחה ביקשה, מעליה, בקבורת קומות זוגית.

כשהתבררה הטעות, נאלצו באי הלוויה להמתין דקות ארוכות עד לחפירתו של הקבר המבוקש. היעדרו של מנוף מיוחד, באמצעותו מבוצעת בדרך כלל הכנת קבר מסוג זה, עיכבה עוד יותר את ההליך. עובד חברה קדישא נרתם למשימה וביצע את החפירה בידיו.

סגן מנהל בית העלמין בחולון, יוסף רחמים, מסר בתגובה: "מלכתחילה לא הייתה אמורה להיות קבורה בקומות. הבן לא חתם על הטפסים וסידר את העניין לפי הנהלים קודם לכן, ולכן היו צריכים לחכות. פעלנו לפנים משורת הדין כשהסכמנו לאפשר את הקבורה הזוגית במקרה הזה. בסיום השבעה הבן יידרש להצהיר שאכן אביו רצה בקבורה הזו. לא ייתכן שבאותה שנייה בהלוויה פתאום יתחשק לו שאביו יהיה למעלה".

דובר חברת קדישא, מנחם גשייד, הבהיר: "האב קנה לעצמו מקום לצד אשתו. כשהתחיל מסע ההלוויה הבן צעק שהוא רוצה לקבור את האב מעל לאם, ולשמור לעצמו את המקום שלצידם. הבן לא הצהיר על שום דבר כזה קודם, ולמרות זאת, פעלנו על- פי בקשתו וחפרנו את הקבר שמעל אמו. כל התהליך לא ערך יותר מדקות ספורות".
המשפחה ביקשה שלא להתייחס למה שארע ואף לא לטענותיו של סגן מנהל בית העלמין.