רק בגלל הרוח: רמזור שנתלש בחולון, שיבושים באספקת החשמל בחלק מרחובות בת ים וצוותי עבודה ברשויות באיזור שעבדו בסוף השבוע ללא הפסקה - זה המחיר שגבתה סופת החורף הראשונה של השנה בחולון ובבת ים.

הגשם, שהגיע לאחר תפילות ארוכות, בהחלט משמח, אבל הרוח מעיבה על השמחה. ענפים נשברו, זבל שהונח לצד פחי האשפה התעופף לכל עבר, ופעולת הרמזורים הופסקה באזורים שונים.

בנוסף, עקב תקלות במספר קווי מתח גבוה, חברת החשמל הודיעה על שיבושים באספקת החשמל באזורים הבאים: בעיר חולון בשכונת נאות רחל, בשיכון רסקו ובמקווה ישראל, באזור בשכונת משה שרת, ובעיר בת- ים באזור המצבה וברמת הנשיא. בחלק מן האזורים השיבושים נמשכו עד שעות הערב של יום שבת.

ברחוב שדרות ירושלים בעיר חולון נתלש ממקומו רמזור, והתנדנד על כמה כבלי חשמל בודדים, דבר שיצר סכנה ממשית לנהגים שעברו תחתיו בעת נסיעתם. לאחר כשעתיים, פינתה חברת הרמזורים את הרמזור התלוי והניחה אותו על המדרכה הסמוכה.

דוברת עיריית חולון, נורית בייסקי, מסרה: "לאורך כל סוף השבוע היו צוותים של אגף התשתיות בכוננות, וכולם עובדים. העירייה נערכה לחורף בעוד מועד, ניקו מרזבים, ניקו צינורות ביוב, וגזמו ענפים. כרגע ידוע לנו על נפילות עצים והפסקות חשמל מקומיות, אבל לא נרשמו אירועים חריגים ולא נגרם נזק".