מכות במקום תשובות: אב מחולון, שלטענתו הותקף כשבא לאסוף את בתו ממסיבת יום הולדת, תובע פיצוי על כאב וסבל, עוגמת נפש והוצאות רפואיות, מאדם שהוא טוען שתקף אותו. כך עולה מכתב תביעה שהגיש לבית משפט השלום בראשון לציון.

האב טוען בכתב התביעה שלפני שנה בשעת ערב הגיע לאסוף את בתו (7) מבית ספר בחולון לאחר מסיבת יום הולדת לבני כיתתה. בנו (13) הצטרף אף הוא לנסיעה. כשהגיעו, החנה את מכוניתו לאורך חומת בית הספר במקום חנייה ציבורי. לאחר מכן ניגש לבית הספר לאסוף את בתו.

כששב כעבור חמש דקות, מצא את מכוניתו חסומה על ידי כלי רכב אחר, ריק מאדם ומבלי שהושארו עליו פרטים. האב טוען כי צפר פעמים מספר כדי לאתר את בעל כלי הרכב. לטענתו, משראה שאין מענה, ניגש לאינטרקום של בניין המגורים הסמוך, זמזם לכל הדיירים, אבל איש מהם לא ענה לו.

לאחר שניות מספר, כשהוא עמד עדיין בסמוך לדלת הכניסה, הגיח לפתע האדם שאותו הוא מאשים בתקיפה, אוחז בידו שקית אשפה. לטענתו חשב כי מדובר בבעל כלי הרכב, ולאחר שיזרוק את האשפה יגש להזיז את מכוניתו.

משראה שאין בכוונתו לעשות כן, שאל אותו אם הוא יודע ויכול לומר לו בבקשה למי שייך כלי הרכב שחוסם אותו. התוקף ענה לו שגם אם היה יודע, לא היה אומר לו. האב השיב לו: "תודה רבה לך, בכל אופן, אבל אם תוכל להגיד לי באיזו דירה אתה גר, כדי שלא אצלצל לכם באינטרקום".

האיש לא השיב במילים, אלא נגח בפניו. לטענתו, מעוצמת הנגיחה שתת דם וניסה להרחיק אותו מעליו, כדי שיתרחק גם מילדיו. בתגובה עשה לעברו תנועת קראטה, תוך שהוא קופץ עליו ומפיל אותו ארצה. לטענתו, התוקף היה אחוז שיגעון, והמשיך להכות אותו דקות ארוכות, והוא רק התגונן וחשש לחייו.

לאחר דקות אחדות ירדו הוריו של התוקף, ותוך שהם מגוננים על בנם, הצליחו להפריד ביניהם. אלא שלהפתעתו, משראה האיש שהוא קם על רגליו, קפץ עליו שוב באותה מכת קראטה, הפיל אותו וחבט בו.

לאחר שהוריו שוב הפרידו, צעק התוקף כי הוא הולך להביא סכין. הוריו החלו לצעוק לאב שיעזוב את המקום, שאם לא כן צפויה סכנה לחייו, ובנם עשוי לממש את האיום.

הוא טוען שלאחר שהשוטרים הגיעו, הוא ניגש לתחנת המשטרה והתלונן. בסיום הטיפול במשטרה הזעיק חבר, כדי שיסייע לו להסיע את ילדיו הביתה. לטענתו, כתוצאה מהנגיחה נשארה מעל גבתו צלקת. הוא מכנה את התקיפה "עוולת תקיפה קשה וחמורה". הוא השאיר את גובה הפיצוי לשיקולו של בית המשפט. טרם הוגש כתב הגנה.