השוד נשאר במשפחה?: המשטרה חושדת שנער (17) מחולון היה מעורב בשוד של אמו בפארק בעיר. ביום ראשון בערב טלפנה אישה (37) למוקד 100 של המשטרה, ודיווחה שדקות ספורות לפני כן שדדה אותה חבורת נערים באלימות, וגנבה ממנה 1,200 שקל.

לדברי האישה, היא הגיעה לפארק רוטשילד על מנת לחפש את בנה, שלא שב לביתו מאז שעות הצהריים. כאשר פסעה באחד משבילי הפארק, הקיפו אותה כמה צעירים, נטלו ממנה בכוח את הכסף שהיה באחד מכיסיה, ונמלטו בריצה.

כאשר הגיעו השוטרים לפארק, סיפרה האישה שעל אף שהשוד היה מהיר, ביכולתה לזהות את המעורבים בו. השוטרים סרקו את הפארק וגבו עדויות מצעירים שהיו שם באותה שעה.

מיד לאחר מכן שבו השוטרים לתחנה עם המתלוננת. החוקרים, שהתכוונו לגבות ממנה עדות מפורטת יותר, נתקלו בקשיים מאחר שהיתה שיכורה והתקשתה לדבר. במקביל הובא לתחנה בנה.

הוא נשאל אם, בהתאם לגרסת אמו, אכן היה בפארק בשעה שהשוד התרחש בה, והשיב שהיה שם, אך עזב מיד כאשר הבחין באמו, לדבריו בגלל שהתבייש להיראות במחיצתה כשהיא שיכורה. עוד סיפר שלא היה עד למעשה האלים.

בתום גביית העדות נשלחו האם ובנה לביתם. המשטרה ממשיכה לבדוק את גרסת האם, ואחד התרחישים שבהחלט באים בחשבון, הוא שהבן היה מעורב בדרך זו או אחרת בשוד.

האם צפויה להתבקש לשוב לתחנה על מנת להשלים את עדותה. למשטרה אין עדיין חשודים במעשה.