שלט במיקום בעייתי: רחוב אנה פרנק בנאות יהודית בחולון הוא רחוב קצר, צר וחד סטרי. בשבועות האחרונים עסוקים תושבי הרחוב בתמרור חניית נכים של אחד מתושבי הרחוב. על אף מצוקת החנייה ברחוב, לתושבי הרחוב אין כל בעיה עם חניית נכים. למען האמת, חנייה זו ניצבת שם מזה שנים, אלא שלפני מספר שבועות, הותקן בסמוך למקום החנייה תמרור חדש, ומיקומו, כך מסתבר, מפריע מאוד לחלק גדול מהתושבים.

"במשך שנים רבות הייתה במקום חנייה שמורה לאחד מדיירי הרחוב שסבל מנכות ונפטר לאחרונה", מספר אחד מדיירי הרחוב. "העמוד ובו שלט החנייה הוסר על יד העירייה ולפני כחודש, אישרה העירייה לשכן אחר, נכה גם הוא, לחנות באותו המקום, אלא שבמקום להציב את התמרור במקומו הקודם, מישהו שם אותו ממש באמצע המדרכה".

לטענת התושבים, התמרור הוצב במרחק גדול מדי משפת המדרכה המהווה את דרך הגישה היחידה לשניים מבנייני המגורים ברחוב, דבר הגורם להפרעה לתנועת הולכי הרגל, ומקשה מאוד על שגרת יומם, ובעיקר על זו של זוג עיוורים, הגרים באחד הבתים ומתקשים מאוד לעבור במקום.

דיירי הבניינים מספר 6 ו – 8 ברחוב חתמו על בקשה מיוחדת להעברת העמוד ושלחו אותה לעיריית חולון. "אין שום סיבה שהעירייה תתעלם מסימון קודם שהיה במדרכה ותציב את העמוד ממש באמצע המדרכה. זו חלמאות", אומר אחד הדיירים. "גם ככה הרחוב שלנו צפוף. העירייה חייבת לבוא לקראתנו, ולהשיב את העמוד למקומו הקודם. אך אחד לא ייפגע מכך, וחיינו יהיו בהחלט קלים יותר".

בעקבות פניית mynet מסרה עיריית חולון בתגובה: "מדובר במדרכה רחבה, שאיפשרה את הרחקת התמרור במעט משפת המדרכה, מאחר שבבעלות התושב הנכה כלי רכב גדול. בעקבות פניית התושבים, תבדוק מהנדסת התנועה את האפשרות להזזת התמרור ולהצבתו קרוב יותר לשפת המדרכה, והוא ימוקם בהתאם לחוות דעתה".
בשורה התחתונה: מוכנותה של העירייה לבוא לקראת התושבים ראויה לציון.